Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yok mu WAX isteyen WAXçı geldi hanım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yok mu WAX isteyen WAXçı geldi hanım

Arkadaşlar,

Hatırlarsanız toplu olarak ingiltereden wax satın alalım demiştim. 1 haftadır hesap yapıyorum, Collinite 915 ve benzeri iyi bir wax kargo dahil
    45-46 tl civarına kargo dahil geliyor. Kabaca 50 TL.

Bu durumda önümüzde 2 deçenek var.

1) İngiltereden sipariş ederek sınırlı sayıda almak (Max. 1 kargoda 6 adet alınıyor, daha fazla alınırsa kargo artıyor ayrıca 150 EU limiti aşılarak gümrüğe takılma riski var.)
    2) Istanbul da ERDEMBOYA dan temin etmek (Yer ve şahıs ile hiç bir ilgim yoktur. Daha önce malzeme aldım. Şu an kampanyalı olarak Collinite ürünlerini satıyor. Fiyatları İngiltere ile nerdeyse aynı. Toplu alınırsa 1-2 tl indirebiliriz veya kişiler tekil olarak irtibat kurarak satın alabilirler. Elindeki stok seviyesini bilmiyorum ama yeterince olur diye sanıyorum. Yeri sanırım PERPA da. Istanbuldaki arkadaşlar yerine giderek elden de alabilirler.

Aşağıdaki linke bakınız.
    http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=9533

Önerdiğim ürünler:

1) Collinite 915 Wax 12oz
    2) Collinite 845 Wax-Sıvı-Jel
    3) Collinite 476s Wax18oz

Bazıları sıvı/katı, bazıları ise sadece katı olarak satılıyor. Toplu alırsak yanında uygulama padi bonus isteyebiliriz.
    Yoksa 1-2 tl ye alırız. Ayrıca uygun MF bez gerekiyor. Bunuda yine Marketlerden veya skodaturkey.com sitesi veya www.westmarine.com.tr (Kalamış, Kartal) adreslerinde alabiliriz.

1- Facomx Wax
    2- Zeytin Wax
    3- Ercü Wax
    4- Sufy Wax
    5- Seyyah Wax

WAX lar Finish Kare 1000T Selanet olarak 5 adet ingiltereden sipariş edilmiştir ve ayrıca 3 adet Rainx yağmur itici gelecektir.
    Bol bol waxlarız.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Ynt: Yok mu WAX isteyen WAXçı geldi hanım

1-Facomx Wax+Yağmur İtici

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      1-Facomx Wax+Yağmur İtici
      Fatih, Yağmur itici ve diğer ürünleri ayrıca İngiltereden toplu sipariş ederiz.Onlar Türkiyede pek olmuyor.
      Ama istanbulda bayağa uygun fiyata wax var. Yağmur sonrası damlacık görmek istiyenler kaçırmasın derim.

Yorum

abi benim alınacak listemde bu ürün varmı? bana gerekenleri sen biliyorsun ihihi

bu arada gümrüğe takılma şartları olarak 150€ geçmese bile aynı üründen 3 adet alınabiliyor, daha fazlası ticarete girdiği için vergi alınıyormuş diye biliyorum.

845-915 vs. aralarındaki farklar nedir?
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          abi benim alınacak listemde bu ürün varmı? bana gerekenleri sen biliyorsun ihihi

bu arada gümrüğe takılma şartları olarak 150€ geçmese bile aynı üründen 3 adet alınabiliyor, daha fazlası ticarete girdiği için vergi alınıyormuş diye biliyorum.

845-915 vs. aralarındaki farklar nedir?
          Geçen gün 5 tane kil aldım problem olmadı. FEDEX gibi kuruluşlarda fazla dikkat etmiyorlar.
          Tek parametre 150 eur üzeri olmayacak.
          Çağrı bu ürün amatör, profesyonel herkesde olması gereken ürün, senin içinde gerekli.
          Aşağıdaki tablodan da görüleceği üzere 915 daha çok koyu renkli araçlar için 845 ve 476 gümüş ve açık renkler için uygun.
          Ayrıca 845 sıvı wax, katı değil.

Yorum

Gökhan abi
            Sen uygun bildiğin bir set hazırla. Benden ok.
            Katılıyorum.
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Belli bi süre varmı bu siparis icin yoksa belli bi katılıma göre falan mı olcak

Yorum

Ben de katılırım Gökhan Hocam
                2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

Ben de isterim. vax+su itici+kil
                  OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

Bir sorum daha olacak daha once herangi bi wax uygulaması fln yapmadgm ıcın bu konuda bilgili degilim , sıvı yada katı wax arasında hangisinin uygulaması daha kolay olcaktır bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum

Sıvı olan basit ve kolay uygulanır ve ortalama ömrü 2 haftadır katı olanın ömrü 3-4 haftadır ve biraz daha uygulaması uzun ve zor oluyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Sıvı olan basit ve kolay uygulanır ve ortalama ömrü 2 haftadır katı olanın ömrü 3-4 haftadır ve biraz daha uygulaması uzun ve zor oluyor
                        Sıvı olan 845 oluyo galiba ondan 1 tane istiyorum , katı wax olayınıda ilerleyen zamanlara dogru sızlerden ogrenırsem onada baslarım , bilgilendirme icin tesekkur ederim

Yorum

Arkadaşlar,

Seçim yaparken dikkat edeceğiniz nokta 915 koyu renkler, 845 ve 476 ise açık renkler için kullanılması öneriliyor.
                          Şu an sadece wax için listeye yapalım. Kil, ön cam temizlyici ve su itici ve diğer ürünleri başka zaman alıcam.
                          Wax için ingiltereyle uğraşmadan yurt içindeki ERDEM BOYA ile konuşucam. Ama önce potansiyeli görelim.
                          Listeye kendinizi ekleyin.

1-Facomx Wax Collinite 915 (koyu renkli araç)
                          2-Zeytin Wax Collinite 915 (koyu renkli araç)
                          3-Ercü Wax Collinite 915 (koyu renkli araç)

Ayrıca bilgi olarak söylüyorum, bu tür waxların raf ömrü 5 sene civarıdır. Ayrıca bu büyüklükteki waxı kurallına göre sürüp kullanırsanız 2-3 sene kullanılır. Kolayca bitiremezsiniz

Yorum

nalet colli 2 sene oldu bitmedi artık buzdolabina evin camlarına sürüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                              Arkadaşlar,

Seçim yaparken dikkat edeceğiniz nokta 915 koyu renkler, 845 ve 476 ise açık renkler için kullanılması öneriliyor.
                              Şu an sadece wax için listeye yapalım. Kil, ön cam temizlyici ve su itici ve diğer ürünleri başka zaman alıcam.
                              Wax için ingiltereyle uğraşmadan yurt içindeki ERDEM BOYA ile konuşucam. Ama önce potansiyeli görelim.
                              Listeye kendinizi ekleyin.

1-Facomx Wax Collinite 915 (koyu renkli araç)
                              2-Zeytin Wax Collinite 915 (koyu renkli araç)
                              3-Ercü Wax Collinite 915 (koyu renkli araç)

Ayrıca bilgi olarak söylüyorum, bu tür waxların raf ömrü 5 sene civarıdır. Ayrıca bu büyüklükteki waxı kurallına göre sürüp kullanırsanız 2-3 sene kullanılır. Kolayca bitiremezsiniz

+1 ) ilave ediver lütfen
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

İşleniyor...
                              X