Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracıma lastik alacağım öneri 245 45 18 ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aracıma lastik alacağım öneri 245 45 18 ?

Arakadaşlar herkese merhaba aracımın lastikleri bitik durumda 18 inc 245 45 18 ebatları lastiğin malum fiyatları ucuz değil barum önerirmisiniz http://www.oponeo.com.tr/lastik-veri...l-fr#141030273 bu lastiği yoksa başka önerdiğiniz bi lastik var mı teşekkürler...

Ben de araştırdım ve bu yaz için Falken Ziex ze914 aldım. Tavsiye ederim.
    Insignia 1.4T Edition Elegance + Stil + 18" + AFL

Yorum

Fiyatı önemli değil derseniz michelin ps4 alın memnun kalırsınız.. pirelli kullandım iyiysi fakat ps4 gibi değildi.. şimdilik aracı değiştim bridgestone var çok hoş kullanımı var lakin araç farklı fazla çözemedim.. eski aracımda onuda kullandım michelin kdr iyi değildi..

Yorum

Continental tavsiyemdir. 4 yıldır kullanıyorum 1 sene daha gideri var fakat değişimin zamanıda geldi.. çoğu lastiği araştırdım karşılaştırdım.. fakat contiler bana göre türkiye şartlarıns uygun en iyi lastiklerden biridir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Uygun düşünürseniz Falken tek seçeneğiniz olsun.
          Pahalı düşünürseniz Conti harici hiç bir lastiğe bulaşmayın.

Benim mantığım, 4 senede 2 takım uygun alır, pahalı fiyatına denk gelir, böylece iki yılda bir yepisyeni hamurlu lastiğe binerim derim ( bende hiç bir arabaya 4 sene binmedim )
          Conti' nin verip te falken'in veremeyeceği elle tutulur bir fark ta yoktur.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Her lastik konusunda Continental öneriyorum. Yakında anlaşma teklif edecekler. Aynı ebatlarda önce CS3 sonra CS5 kullandım. Tavsiye ederim..

Yorum

Az önce 740 oldu diyen sen değilmiydin
              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Dunlop da premium markalara alternatif uygun fiyatlı iyi lastikdir
                ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omergunenctr View Post
                  Arakadaşlar herkese merhaba aracımın lastikleri bitik durumda 18 inc 245 45 18 ebatları lastiğin malum fiyatları ucuz değil barum önerirmisiniz http://www.oponeo.com.tr/lastik-veri...l-fr#141030273 bu lastiği yoksa başka önerdiğiniz bi lastik var mı teşekkürler...
                  Benim araca linkteki Barum 3hm taktırdım. Tanesi 375'e gelmişti. Condinental'in ikinci lastiği olarak belirtilmişti. Kuru ve ıslak yolda frenleme mükemmel diyebilirim. Virajlarda çok zorlarsan Condinental gibi değil, biraz kendini bıraktırıyor. Yine de tavsiye ederim. Fiyatına göre performansı iyi olan bir lastik.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                    Az önce 740 oldu diyen sen değilmiydin
                    Bu konudan sonra bakmıştım fiyatlara, ağzım açık kaldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kursat42 View Post

Benim araca linkteki Barum 3hm taktırdım. Tanesi 375'e gelmişti. Condinental'in ikinci lastiği olarak belirtilmişti. Kuru ve ıslak yolda frenleme mükemmel diyebilirim. Virajlarda çok zorlarsan Condinental gibi değil, biraz kendini bıraktırıyor. Yine de tavsiye ederim. Fiyatına göre performansı iyi olan bir lastik.
                      Ben de Passat'ta aldığımda üzerinde gelen sıfır Barum Brillantis 2 lastiği 1.5 yıl 45bin km kullandım. Gerçekten çok memnun kaldım. Satmaya yakın dişleri azalmıştı. 10-15 bin km'lik ömrü kalmıştı ama ben zaten genellikle dip gaz kullanıp patinaj çeken biriyim. İyi dayandı diyebilirim.

Ebatı 195/65/15 olmasına rağmen yumuşak hamuru ve mükemmel ıslak/kuru performansı ile şaşırtmıştı. Hatta aracı satın aldıktan 1 ay sonra Şırnak'tan Muş'a gitmiştim. Ne olur ne olmaz diye Batman'dan zincir de alıp bagaja attım ama lazım olmadı. Siirt-Baykan'ı geçtikten sonra Muş'a kadar asfalt görmedim ve karın üzerinde gittim yazlık lastiklerimle ve yoğun kar yağışı da vardı. En ufak bir sıkıntı yaşatmadı bana.

Bu sebeple Barum'u ben de listemin ilk sıralarında tutuyorum.
                      1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                      2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                      3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                      4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                      5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                      6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Barum fena değildir ancak arasındaki fiyat farkı çok yok ise Continental PremiumContact 6 tavsiye ederim.

Yorum

Barum ile Conti kıyaslaması şu şekilde. Unutmayın ki Ferrari de kullansanız yol ile aranızda duran tek şey lastik.

Yorum

ben yaklaşık 7 yıldır tüm araçlarımda conti kullandım.sıfır sorun,sıfır yarılma balon atma, güzel bir konfor ve başarılı yol tutuşu aldım

Yorum

Bende yaklaşık 6 bin kmdir conti sportcontact kullanıyorum. 2017 üretimi lastik takıldı , ebat ise 245-40-19 . Araç üzerindeki orjinal lasitkler good year dı yanlış hatırlamıyorsam. Eski lasitklerim epey sertleşmiş hatta artık taşlaşmıştı hangi lastiği takarsam takayım muhakkak araç çok stabil hale gelecekti fakat conti gerçekten farklı. Hamuru bile sakız gibi yumuşacık yolu çok güzel tutuyor. Çoğu arabanın kafadan kopacağı sert virajlarda tren gibi gidiyorum . Aracın cüssesine rağmen ( aracım insignia ST ) çok güzel viraj hattını hatasız alıyor. Aracım Flex ,sport ve tour modunda test edip zorladım her iki moddada çok başarılı performans sağladı. Herkese bütçesi el veriyorsa conti tavsiye ederim.

Yorum

İşleniyor...
                              X