Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Benzinli aracima motorin koydular !!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Herkese günaydın hayırlı sabahlar.. Olayın üzerinden 3 hafta geçti yaklaşık 1 buçuk depo benzin harcadım ama aracım hala aynı servise götürdüm geçen hafta sallamadılar bile bindikçe düzelir deyip gönderdiler. Tekrar götürmeli miyim sizce ya da opel türkiyeyi arayıp servisi şikayet edip öyle mi götürmeliyim
    2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Çok geçmiş olsun. Benim de başıma gelmişti bi sefer pompacıya fişi vermeye geldiğimde mazot kokusu aldım bi baktım pompanın rengi sarı.Mazot koysaydın abi dedim yoksa benzinli mi araba dedi görmüyon mu dedim kapakta kocaman benzin yazıyo dedim.Allahtan uyandım hemen aracı hiç çalıştırmadan servise aldılar.depo temizliği ile kurtarmıştım.Herkesin çok dikkat etmesi gerek depoda benzin yazması falan sizi garantiye almaz.pompayı takarken bile kontrol ediyorum artık.Tekrar çok geçmiş olsun arkadaşım...

Yorum

Bildim bileli hep kontrol ederim.Sizde hep kontrol edin.Geçmiş olsun.

Yorum

Çok geçmiş olsun
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
          X