Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2CR yazılımlı insignia 1.6 cdti ın 1250 dd daki durumu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2CR yazılımlı insignia 1.6 cdti ın 1250 dd daki durumu

yazılımlı aracım 1250 dd da 3. Viteste 30 km hızla çok rahat gidiyor ,onun videosunu paylaşıyorum
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yazılım ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Rölanti devrine kadar vuruntu olmaması gerektiğini düşünüyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: canbaz View Post
      Yazılım ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Rölanti devrine kadar vuruntu olmaması gerektiğini düşünüyorum.
      Yazılım öncesi 1500 dd nın altına düştüğü zaman vites küçültüyordu,şu an videoda da olduğu gibi 3. Viteste bile 1200 dd ye kadar düşse de direnip vites küçültmüyor çünkü yazılımla en alt devirlere kadar tork indi.

Yorum

Kaç beygir ve tork oldu araç ulaş bey
        İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
        2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: roadrunners View Post
          Kaç beygir ve tork oldu araç ulaş bey
          170 hp 400 tork

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79 View Post

170 hp 400 tork
            Ulaş Bey yazılımla ilgili mesajlarınızı takip ediyorum sürekli. Sayenizde epey kafama yattı. Teşekkürler.
            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Ulaş Bey yazılımla ilgili mesajlarınızı takip ediyorum sürekli. Sayenizde epey kafama yattı. Teşekkürler.
              eğer faydalı olabildiysem ne mutlu

Yorum

Maşallah. 180 likleri azıcık strese sokar bu değer.
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                  Ali bey alın da bir 180 lik hepimiz rahatlayalım ihihihaha,şaka bir yana senin araç da iyi maşallah Allah kaza bela vermesin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                    E strese giren olursa 180'liği de "chip"letir ?

Yorum

Yazılım öncesi 1500 dd nın altına düştüğü zaman vites küçültüyordu,şu an videoda da olduğu gibi 3. Viteste bile 1200 dd ye kadar düşse de direnip vites küçültmüyor çünkü yazılımla en alt devirlere kadar tork indi.
                      Hocam meraklandım bu sabah işe gelirken denedim sizin gibi M3'e aldım ve hiç gaza dokunmadım aracım 27-28 hızda 1000-1100 dev/dak. bandında vites küçültmeden, sıkıntı yaratmadan yürüdü.
                      Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Hocam meraklandım bu sabah işe gelirken denedim sizin gibi M3'e aldım ve hiç gaza dokunmadım aracım 27-28 hızda 1000-1100 dev/dak. bandında vites küçültmeden, sıkıntı yaratmadan yürüdü.
                        Manuel modda değil de otomatik modda daha çok belli ediyor çünkü manuelde elinden geldiğince müdehale etmez ama otomatik modda en ufak çekiş düşüşünde vites küçültür.

Yorum

Manuel modda değil de otomatik modda daha çok belli ediyor çünkü manuelde elinden geldiğince müdehale etmez ama otomatik modda en ufak çekiş düşüşünde vites küçültür.
                          Hocam siz de videoyu M3 te çektiğiniz için öyle denedim ama akşamda otomatikte denerim. Siz de aynı şekilde otomatikte yaparsanız karşılaştırma imkanı olur.
                          Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Hocam siz de videoyu M3 te çektiğiniz için öyle denedim ama akşamda otomatikte denerim. Siz de aynı şekilde otomatikte yaparsanız karşılaştırma imkanı olur.
                            Normalde sürekli otomatikde yürüyorum bu şekilde,ama videoda Manuel’e sonradan çektim ve unuttum otomatiğe tekrardan geçmeyi.

Yorum

Yukarıda yazdığınız detayda, 1250 devirde vuruntu yapmadığını (yazılımdan sonra) ifade etmişsiniz. 1250 devirde vitesi manuele aldığınızda da vuruntu yapmazdı. Yaptırdığınız yazılım şanzımana yapılmamış ise karekterinin değişeceğini düşünmüyorum. Özellikle otomatik şanzımanların karekteri, kararsızlığı insigniaların kullandığı şanzımanda en üst seviyede.
                              https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

İşleniyor...
                              X