Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport - Karakartalların 2.si "UJ9966"

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Grand Sport - Karakartalların 2.si "UJ9966"

Eskisini çok arasak da NEŞTER Kamil abinin yeni canavarı, bu sefer tam siyah olmasada güneşe göre zaman zaman siyah olan lansman laciverti Insignia Grand Sport'u için fotoğraf çekimi yaptık.
    Bir kısmını düzenledim, bir kısmına devam ediyorum, biriktirmeden zaman içinde paylaşıma başlayalım.
    Keyifli seyirler..

InsigniaTEAM

Araba mı bu ne bu??oleyyoleyy
    Maşallah. Kazasız belasız..
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

cagri Eline emeğine sağlık Devamını merakla bekliyorum
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Maşallah clapclap

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Maşallah kazasız belasız kullanın. Jantlar ve imza yakıyor.

Yorum

Heyy maşallah.. diğer uk alayim dedim km 140k idi fazla geldi.. Ağabey bunu şöyle 50 60k da satmayı düşünürsen haberim olsun..) araç yanıyor. Siyahın derdi çokolur ama karakartal gösteriyor kendini. Kazasız belasız güzel günlerde kullan ağabey.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
              Heyy maşallah.. diğer uk alayim dedim km 140k idi fazla geldi.. Ağabey bunu şöyle 50 60k da satmayı düşünürsen haberim olsun..) araç yanıyor. Siyahın derdi çokolur ama karakartal gösteriyor kendini. Kazasız belasız güzel günlerde kullan ağabey.
              araba şimdiden o km'leri geçti haha
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

araba şimdiden o km'leri geçti haha
                blinkhasssihihi

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Maşallah urock

Yorum

Hayırlı olsun

Yorum

Yeni fotoları da paylaşalım;

InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                      X