Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Afl sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Afl sorunu

İyi günler 2011model cosmo aracımın sağ xenon far yanmamaktadır sadece uzun kısa hüzmesi yani.

acayip olan şey ise sağ farın beyni çalışmaktadır ama afl ve far ayarları arızası vermektedir.tesisatında sorun olduğunu düşünüyorum.
    sag farı söküp sol far tesisatına takıyorum çalışıyor, kendi tesisatında ise gündüz aydınlatma, sinyal ve viraj lambası yanmakta ama kısa ve uzun hüzmeli farı yanmamaktadır.
    sigortaya baktık birşey çıkmadı. Birtane usta klima vitesin altında modüllerden olabildiğini falan dedi şimdi bu fara giden tesisat hangi noktalardan geçmektedir onu öğrenmek istiyorum not:aracı aldığımda bu durum vardı bende sonradan olan birşey degil..

Upp.....

Yorum

hataların kodlarını öğrenebildiniz mi ?
      Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Sorun çözüldü adamlar sağ far sigortasını sökmüşler.O kadar elektirikciye götürdüm ordan oraya yolladılar internetten e kitapçığa göz atarken sağ far sigortasında 49numaranın boş olduğunu gördüm taktık hallettik. Ama öncesinde ne oldu; aracı sanayiye götürdüm birtane Çırak kafasına göre sigorta kutusunu kurcalarken sigorta tablasını yaktı komple bayağıda korktum.onun üzerine masrafları bana kitleyeceklerdi,uzun diretme ve tartışma sonucunda cebinden kuruş verdirmeden sıfır kutu aldırdım taktırdım.

Yorum

İşleniyor...
        X