Duyuru

Collapse
No announcement yet.

klima kontrol düğmeleri soyulması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• klima kontrol düğmeleri soyulması

Ankara'da bunu yaptırabileceğim bir yer ya da internetten bir çözümü var m? bilen arkadaşların tavisyesine ihtiyacım var. bi yere sordum 200 lira istediler bana çok geldi
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Hocam instagramda Ankara'da ki bir firmayı takip ediyorum bir süredir. Bahsettiğiniz uygulamalardan bol bol yaptığını söylüyor. Bir görüşün isterseniz.

https://www.instagram.com/softkaplamarestorasyon
    Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
      Hocam instagramda Ankara'da ki bir firmayı takip ediyorum bir süredir. Bahsettiğiniz uygulamalardan bol bol yaptığını söylüyor. Bir görüşün isterseniz.

https://www.instagram.com/softkaplamarestorasyon
      çok teşekkür ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adarada View Post

çok teşekkür ederim
        200 fiyat veren burası buraya gittim hocam

Yorum

200 fiyat veren burası buraya gittim hocam
          Yorumlarınızı da yazsaydınız keşke, benzer sorunları yaşayanlara bir faydanız dokunurdu.

Yorum

200 TL yüksek bir rakam ama megane aracımın teyp düğmeleri için İstanbul'da olan şubelerine gittim ve ortaya çıkan sonuç harikaydı. Sanki cihazı yenileyip veriyorlar. Harika bir işçilikleri var, çok memnun kaldım. Ülke şartlarında bedeller yüksek tabii ama ucuza iş yapan kim kaldı?

Yorum

Yukarıda tavsiye edilen firmanın uyguladığı yöntem haricinde daha uygun fiyatlı başkaca bir yöntem olabileceğini zannetmiyorum.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip View Post
                Yukarıda tavsiye edilen firmanın uyguladığı yöntem haricinde daha uygun fiyatlı başkaca bir yöntem olabileceğini zannetmiyorum.
                teşekkür ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: soulless View Post
                  200 TL yüksek bir rakam ama megane aracımın teyp düğmeleri için İstanbul'da olan şubelerine gittim ve ortaya çıkan sonuç harikaydı. Sanki cihazı yenileyip veriyorlar. Harika bir işçilikleri var, çok memnun kaldım. Ülke şartlarında bedeller yüksek tabii ama ucuza iş yapan kim kaldı?
                  işçilik için değer yani alternatif bulamazsam tekrar bakayım

Yorum

Aynen işçilik güzel. canlı görmedim ama paylaşımlarını bende takip ediyorum.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                      Aynen işçilik güzel. canlı görmedim ama paylaşımlarını bende takip ediyorum.
                      Alternatif sunan olmamış galiba buraya yaptıracağız

Yorum

Alternatif sunan olmamış galiba buraya yaptıracağız
                        aynı sorundan müzdaribim hocam. ne yaptınız hallettiniz mi. benim vaktim olmadığı için ve uygulama yapan yerler şehir dışında kaldığı için ne yapacağım bilemedim. yaptırınca memnun kalırsanız dönüş yaparmısınız.

Yorum

konuştum bilgi aldım , 1 - 1,5 gün sürdüğünü ve klima paneli riskli olduğu için uzun sürüyor dedi. fiyatta çok yüksek verdi. çıkmacılardan alıcaz büyük ihtimalle hocam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post
                            konuştum bilgi aldım , 1 - 1,5 gün sürdüğünü ve klima paneli riskli olduğu için uzun sürüyor dedi. fiyatta çok yüksek verdi. çıkmacılardan alıcaz büyük ihtimalle hocam
                            bi yer daha buldum ordan fiyat bilgisi bekliyorum haber gelir de yaptırırsam size de bilgi veririm

Yorum

bi yer daha buldum ordan fiyat bilgisi bekliyorum haber gelir de yaptırırsam size de bilgi veririm
                              Teşekkür ederim , haber bekliyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X