Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Op-com özellik acma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post
    Arkadaslar sitenin yurt disi erisimi kapatildigi icin uzun zamandir giremedim teadüfen bugun denedim girdim . Benim arac facelift baglanti kuruyor ama özellik acma kisminda eror veriyor hic bir özellik acilmiyor . Profi bir alet var gösterge renklerini vs herseyi degistirdigini izledim youtubede o oluyormus ama fiyat 410 euro Autoscanner für opel bordcomputer yazin videolar cikar .
    Maalesef saldırılardan dolayı yurtdışına kapatılmıştı, sizi tekrar görmek güzel
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Maalesef saldırılardan dolayı yurtdışına kapatılmıştı, sizi tekrar görmek güzel
      Tesekkür ederim saolun okadar cok sey yaptimki atamadim buraya artik birgünümü ayirip herseyi atacagim :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
        emrekaya40 Daha önce aşağıdaki linkteki ürünü almıştım. İphone ile kullanmak için wifi özellikli olması gerekiyor elm327'nin. Android için wifi veya bluetooth olması fark etmiyor.

https://tr.aliexpress.com/item/Unive...153566620.html
        hocam bende beyaz obd2 var bunla nasıl özellik açıyoruz ki.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

hocam bende beyaz obd2 var bunla nasıl özellik açıyoruz ki.
          obd2 cihazıyla özellik açılmaz, sadece bazı değerleri, hata kodlarını vs. okuyabilirsin. op-com cihazları farklı
          Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

İşleniyor...
          X