Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Op-com özellik acma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Op-com özellik acma

Selam Arkadaslar Op-com cihazim geldi internette bu arkadasin videosuna bakarak aynisini yapiyorum https://youtu.be/Rqqto6akpas yani acili veya kapali olan özellikler ekrani geliyor acmak istedigim özellikleri present yapiyorum daha sonra programing tiklayip okeyliyorum ama malesef özellikler acilmiyor ve şöyle bir hata veriyor :

"Write Failed for the fellowing DID: 0xA3:00,08 Programming failed!"

Bunun sebebini veya cözümünü bilen var mi ? Tesekkürler Hayirli günler .

Aleykümselam, Bende opcom ile alakalı konuları merak ediyorum. ebaydaki cihazların insignia için en fazla 2014 yılına kadar olanları desteklediğini gördüm (orijinal olanları hariç) Sizin aracın model yılı nedir. bir de cihazın versiyonu kaç ?

Yorum

2011 model iki araçta soğutucu suyu sıcaklığı, aküü voltajı, navigasyon, tabela okuma özelliklerini açtık. Donanımın olmadığı özelliklerde hiç bir fonksiyon olmuyor. Hatanın sebebi opcom sürümü olabilir, programın sürümü olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
        2011 model iki araçta soğutucu suyu sıcaklığı, aküü voltajı, navigasyon, tabela okuma özelliklerini açtık. Donanımın olmadığı özelliklerde hiç bir fonksiyon olmuyor. Hatanın sebebi opcom sürümü olabilir, programın sürümü olabilir.
        Selam program sürümü en stabil olan sürümmüs videodaki arkadasin anlattigina göre sürüm 120309a sürüm numarasi .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmethicsonmez View Post
          Aleykümselam, Bende opcom ile alakalı konuları merak ediyorum. ebaydaki cihazların insignia için en fazla 2014 yılına kadar olanları desteklediğini gördüm (orijinal olanları hariç) Sizin aracın model yılı nedir. bir de cihazın versiyonu kaç ?
          Arac 2014 model cihaz model numarasi 120309a . Cihaz tek özellik acma kisminda hata veriyor onun disinda sikinti yok .

Yorum

Bu konuda hiçbir gelişme yok mu ? Bende gizli özellikleri merak ediyorum 2016 beni aracım yag sıcaklığı vs olsa

Yorum

Makyajlı kasada op-com bağlantı yapabilen var mi?

Yorum

2011 model 2.0 CDTI 160 HP araç için hangi opcom'u önerirsiniz.
                sipariş vereceğim, yanlış malzeme almayım )

Yorum

emrekaya40 Daha önce aşağıdaki linkteki ürünü almıştım. İphone ile kullanmak için wifi özellikli olması gerekiyor elm327'nin. Android için wifi veya bluetooth olması fark etmiyor.

https://tr.aliexpress.com/item/Unive...153566620.html

Yorum

Merhabalar Uğur,benim araç ağustos 2015 üretimi. Benim araçta bu özellikler aktif olabilirmi? Bilgin var mı? Birde hangi op-com modelini almalıyım?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Merhabalar Uğur,benim araç ağustos 2015 üretimi. Benim araçta bu özellikler aktif olabilirmi? Bilgin var mı? Birde hangi op-com modelini almalıyım?
                      Merhabalar, ne yazık ki makyajlı kasada deneme şansımız olmadı. Bu yüzden bir şey diyemiyorum.

Yorum

Teşekkür ederim.

Yorum

Merhaba. Bende op-com var, 2010 cosmo aracım var. Gizli özellikleri de açtım lakin bu tabela okuma açılmış olmasına rağmen tabela okumuyor. Biraz araştırdığımda normal cosmo'da bulunan kameranın bu özelliği taşımadığını öğrendim. Tamamen farklı bir donanım/kamera olması gerekiyor bilgisine ulaştım. Siz açtığınızı söylemişsiniz. Peki araç tabela okuyor mu?
                          Opel insignia
                          35 NBP 24
                          - 1.6 T - Cosmo - 2010 - Gri - afl
                          - 18" Jant - dvd 800 - Lovato obd lpg

Yorum

kamera tipleri ve özellikleri farklı. Daha önce denenmişti sonuç olumsuz.
                            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Arkadaslar sitenin yurt disi erisimi kapatildigi icin uzun zamandir giremedim teadüfen bugun denedim girdim . Benim arac facelift baglanti kuruyor ama özellik acma kisminda eror veriyor hic bir özellik acilmiyor . Profi bir alet var gösterge renklerini vs herseyi degistirdigini izledim youtubede o oluyormus ama fiyat 410 euro Autoscanner für opel bordcomputer yazin videolar cikar .

Yorum

İşleniyor...
                              X