Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Teknik Özellikler ve Donanım Listesi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: alkan123 View Post
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Bir soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracım 2016 1,6 Dizel Otomatik OPC kasa.. Media uygulaması araç çalışırken devreye girmiyor. Bunun bir çözümü var mı acaba?
    Interface taktırabilirsiniz. arabanız OPC değil Sport donanım
    InsigniaTEAM

Yorum

2009 model Mk5 kasa jettadan bu araca geçince nasıl oluyor? Var mı aramızda tecrübe etmiş olan?

Yorum

C sınıfı herhangi bir otomobilden bu otomobile geçmek sınıf atlamak demektir. Jetta, Megane, Focus... farketmez.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

konforu,görünüşü,heybetinin yanı sıra Jetta gibi araçlarda sonra Insigniada Ani Fren yaptığınızda ya da virajlara sert girmeniz gereken durumlarda neye sahip olduğunuzu daha iyi anlıyorsunuz...
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Genişliği, tasarımı, konforu ve genel özellikleriyle Megane'ı çok beğeniyorum. Ama en donanımlı megane'dan sonra bile Insignia gerçekten çok farklı üst düzey bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Konforun dışında yol tutuş, frenleme, viraj yeteneği ve motor gücü olarak da inanılmaz. Geniş lastikleri ve ergonomisiyle D sınıfındaki birçok araçtan bile bu konuda çok daha üstün.

Yorum

Konuyu hortlatiyorum ama 2016-2017 modellerdeki resmi donanim farklari kitapcigi olan var ise paylasabilir mi cok acil.

Yorum

İşleniyor...
              X