Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD 800 Custom Rom - Tema Yükleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Güncel Linki ekliyorum arkadaşlar bilginize

https://mega.nz/#F!r0MjSbQb

Yorum

Hello. Trying to write theme to DVD800 my2009 but without any luck. Burned few cd with update. Radio starting the update and then i get "update failed" . I have tried few different themes and few different cd-r disk , but result is always the same. What i'm doint wrong ?

Yorum

Bir insigniam olursa mutlaka deneyeceğim

Yorum

Merhabalar. Konuyu hortlatıyorum ???? 2009 model cd500 için temayı indirdim dnl klasörünü cdye yazıp araca taktım. Yalnız 10 dk takılı kaldı araçta herhangi birşey çıkmadı. Yanlış giden ne var acaba?

Yorum

MErhaba,
            Cd400 sonradan takılı cylone için kullanılabilir mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kurtbey53 View Post
              MErhaba,
              Cd400 sonradan takılı cylone için kullanılabilir mi
              hayır o ürün için sadece cyclone teması yükleyebilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Can anybody help ? https://www.youtube.com/watch?v=A9zhQU4RBEk
                I tried everything what i have found, but always the same...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: imdarex View Post
                  Can anybody help ? https://www.youtube.com/watch?v=A9zhQU4RBEk
                  I tried everything what i have found, but always the same...
                  Hi

whats Your image cd /DVD version ?
                  how do you Cd500 or Dvd 800 compatibility

I used to cd 500 had no problem

Yorum

Merhaba, bende cylone teması değiştirmek istiyorum lakin rrui uzantılı tema dosyaları ile olmuyor. wince ile sistemin içindeki tema klasörlerine bqaktığımda bmp uzantılı dosyalar foto foto olarak mevcut. Tema nasıl değiştirebilirim yardımcı olabilir misiniz

Cihazdaki mevcut dosyaları zip olarak ekliyorum..
                    Ekli Dosyalar

Yorum

Cihazda ki Mevcut dosyalar link olarak ektedir.
                      Diğer bi sorunum ise;

Aracımda cd400 mevcut. Ayrıca cyclone marka dabıl ekran mevcut. Cihazın Torpido da 2 usb çıkışı var, usb takıyorum görmüyor tel şarz ediyor ama.
                      Aracın kolçak altı orjinal usb çıkışına flash takıyorum şarkıların isimleri çıkıyor sn ilerliyor ses yok, tel şarz ediyor ama.
                      Aynı yerde aux çıkışına teli bağlıyor kulaklık işareti oluyor şarkılar çalmıyor.

Bende cihazı sökerek yanındaki sd kart içersine şarkı atarak mp3 dinleyebiliyorum. Buradan navigasyonuda güncelledim.

Şu an için sorunum; usb'den mp3 dinleyememek

Yeni tema yükleyememek. ( bu olsa bile yeterli )

Akü kutup başları sökülüp takıldı, flash bellek fat32 olarak biçimlendirildi, başka flash bellek 2gb-4gb-8gb vb. denendi sonuçda değiklik olmadı.

Yorum

Arkadaslar buna uyarmi
                        You do not have permission to view this gallery.
                        This gallery has 1 photos.

Yorum

cd yi taktigimdan ber 20 dakika gecti hala cd okuyor diyor hic bir yazi glmdi habire cd y okuyor isa datei olarak bren yaptim yazim hizi ise 10X yani yavas yazdirdim.hata nerede olablir acaba.

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                          Ynt: DVD 800 Custom Rom - Tema Yükleme

Tema Dosyası ve Room dosyası aynı

Güncel temalı Room dosyasını aracınızın modeline göre indirin

Sıkıştırılmış dosya yı açın çıkan Iso yu direk Iso olarak CD yada DVD ye yazın sonra Cd/Dvd yi aracınıza takın cd yi okumaya başlayınca sizin aracınızdaki versiyonu ile cd deki versiyonu gösteriyor ve size soru soruyor olumlu cevap vereke devam ediyorsunuz yaklaşık 30 dk sürüyor işlem bitince kendini kapatıp açabiliyor sıkıntı yok.

dediğim gibi benim çok hoşuma gitti sanki yeni araç almışım gibi geldi

Yorum

Bildiğim kadarı ile kopye dvdlerde çalışmıyor lazer protection var diye biliyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

hayır o ürün için sadece cyclone teması yükleyebilirsiniz

cyclone. Temasinin linki varmi bulamiyorum temayi

Yorum

Cd takıyorum 10 dakika kadar bekliyorum hiçbirşey çıkmıyor birisi bana detaylı bi şekilde dosyaları yapılışını atabilirmi 2 saatir uğraşıyorum dvd yazıyorum cd yazıyom olmuyor güncel attığınız link şifre istiyor

Yorum

İşleniyor...
                                X