Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul'da kadife kaplama için kalıp aldırabilecek arkadaş var mı?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Hala mı İstanbul'dan gol haberi yok yahu?

Yorum

Yok sanırım...

Yorum

Çok yakında Rifat kardeşim gidecek

Gol bekliyoruz bizde

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bende müjdeli haberi bekliyorum

Yorum

Yarın firmaya gidip kalıbı aldırıyorum. Takipte kalın

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
              Ve giooooilllll

Teşekkürler rifat

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

Ve giooooilllll

Teşekkürler rifat
                  Daha gol olmamış hocam, penaltı kullanılacak haha

Yorum

Teşekkürler, ilk siparişi de geçelim hemen

Yorum

Kadife folyo alıp kendim yapmayı denemiştim zamanında ama sonuç hüsran
                      İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

Bugün gidip kalıbı aldırdım. Bir kaç güne kadar bir örneğini gene kendi arabamda deneyeceğim. Üründe bizim ceplerdeki kadar çok girinti çıkıntı olmayacak, mesela su şişesinin yuvasının çentiği gibi.

Engin Bey ürünü otomotiv sanayinde kullanılan 1. sınıf kaplama kumaştan yaptığını söyledi ve şimdilik bu kumaşta tek seçenek siyah. Ancak farklı renk isteyenler için bu kumaştan daha düşük kalitedeki keçelerden de ürünü yapabileceğini belirtti. O keçelerde renk seçeneği bol.

Sonucu burada paylaşacağım ve perşembe buluşmasında İstanbul ekibine göstereceğim. Bundan sonrasında karar sizlerin.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkürler hocam; hepimizin faydasına olacak.

Eşimin aracı bej iç döşeme; ancak siyah olabilir; bir bakmak lazım. Kendi aracıma ise kesin alacağım, kol dayamanın içi için de ölçü aldı mı? Almadıysa tekrar görüştüğünüzde mutlaka hatırlatın, kol dayamanın içi için de bir parça üretsin mutlaka.

Yorum

GOL GOL GOL! ihihi Dostlar rahat olun, siparişleri çok yakın bir tahita geçebiliriz.Ben dün firma yetkilisi ile görüştüm. Ölçüler alınmış, instagram üzerinden ilan edeceklermiş stok durumunu. Bu arada ifadesine göre kol dayamanın ve saklama gözünün de kalıbı alınacakmış yani tamamen konfor paket olacak. Hadi gözümüz aydın.

Yorum

Evet kol dayamanın içinin kalıbı sonra alınacak. İşlem biraz uzun ve kalıbı alan kişi iki büklüm durmaktan yoruluyor. Sabır isteyen bir iş. İlk deneme sırasında oraların da kalıbı alınacak.

Yorum

Evet kol dayamanın içinin kalıbı sonra alınacak. İşlem biraz uzun ve kalıbı alan kişi iki büklüm durmaktan yoruluyor. Sabır isteyen bir iş. İlk deneme sırasında oraların da kalıbı alınacak.
                                Valla Allah razı olsun, emin olun dua aldınız. Özellikle Ankara grubu olarak ilk Cuma'da anarız sizi

Yorum

İşleniyor...
                                X