Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 insignia 1.6 SIDI Turbo 170 chip tuning

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2014 insignia 1.6 SIDI Turbo 170 chip tuning

İstanbulda ki arakadaşlar 2014 1.6 sidi turbo insignialara chip atıldımı. Bilgisi olan varmı? Ankarada manuel cosmoya 20 gün önce atıldı, bende benim otomatik cosmo için düşünüyorum. Bu arada uzman arkadaşlar için bir sorum daha olucak otomatik vites manuele göre daha ağır kalıyor, chip atılırken avantaj yada dezavantajı olurmu? (yada otomatik şanzımana bir zararı)
    INSIGNIA 1.6 XHT 170 HP Active Select + Cosmo + Stil paket (deri koltuk, BOSE ses, 19 jant)
    tmr
    Custom yazılım 205 bg, Sprintbooster
    K&N kutu içi hava filtresi, OPC Pedal kiti
    OPC yan sinyal çerçeveleri, Led iç aydınlatmalar

Ynt: 2014 insignia 1.6 SIDI Turbo 170 chip tuning

Bora bey acaba box mu? Yoksa yazılım mı yapıldı araca? Yazılım daha çıkmadı diye biliyorum. Bence sizin aracınızın asıl ihtiyacı sprint booster
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Box değil yazılım atıldı aracın orjinal ecusu kopyalanıp değiştirildi. sprint booster zaten var onda sorun yok.
      INSIGNIA 1.6 XHT 170 HP Active Select + Cosmo + Stil paket (deri koltuk, BOSE ses, 19 jant)
      tmr

Yorum

Makyajlı otomatik insigniama bugün itibariyle custom yazılım attık. Başarılı bir operasyondan sonra 100 km ye yakın test ettim sonuç tatmin edici. obaa
        tmr

Yorum

Hayırlı olsun. Umarım keyifle binersiniz biraz gözlem yaptıktan sonra tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz

Yorum

Beyler 1.6T SIDI Motor için remaps la görüştüm. Yapacakları yazılımda şanzumanda vs sorun çıkmayacağını söyledi, ciddi ciddi yaptırmayı düşünüyorum 195 HB ve 310 NM tork oluyor yani +25 HB ve +50 NM kazanımı vaad ediyorlar. Pedal commender kullanıyorum. Eminim bu motorlarda yazılım konusunda çok tecrübeli üyelerimiz vardır. Görüşlerini merakla bekliyorum. Yazılımla beraber Downpipe ve kapalı hava filtresi işine de girsen daha iyi olur derseniz onu da bir araştıracağım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DarkDagger View Post
              Beyler 1.6T SIDI Motor için remaps la görüştüm. Yapacakları yazılımda şanzumanda vs sorun çıkmayacağını söyledi, ciddi ciddi yaptırmayı düşünüyorum 195 HB ve 310 NM tork oluyor yani +25 HB ve +50 NM kazanımı vaad ediyorlar. Pedal commender kullanıyorum. Eminim bu motorlarda yazılım konusunda çok tecrübeli üyelerimiz vardır. Görüşlerini merakla bekliyorum. Yazılımla beraber Downpipe ve kapalı hava filtresi işine de girsen daha iyi olur derseniz onu da bir araştıracağım.
              Şanzıman yazılımını da güncellemezlerse (ki yapabilen var mı bilmiyorum) şanzımanda vuruntu olacaktır. Bunu göze alırsanız yaptırın.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DarkDagger View Post
                ben yaptırdım 205 beygir oldu.çokta memnunum. hatta bundan sonraki araçlarımda yazılım yapmadan binmem diyorum.sadece dikkat etmeniz gereken, örneğin 15 bin km lik yağ koydurdunuz araca sonraki değişimi 10 bin km de yaptırmanızda fayda var. şanzuman bana göre biraz ağır kalıyodu.onda da ciddi etkisi oldu.yani yazılımı tavsiye ederim.

Yorum

0-100'de etkilenme var mı hocam benim fikrimce önemli olan tek şey o çünkü benim aracımda 170 PS en ufak bir beygir ve güç problemi çekmiyorum o yüzden beni tatmin edebilecek tek şey 0-100ünde olacak azalmadır ki oda çok zor sanırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hllsaygili View Post
                    0-100'de etkilenme var mı hocam benim fikrimce önemli olan tek şey o çünkü benim aracımda 170 PS en ufak bir beygir ve güç problemi çekmiyorum o yüzden beni tatmin edebilecek tek şey 0-100ünde olacak azalmadır ki oda çok zor sanırım
                    0-100 mutlaka etkilenir hocam, son hızda fazla bir değişiklik olmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nedim View Post

ben yaptırdım 205 beygir oldu.çokta memnunum. hatta bundan sonraki araçlarımda yazılım yapmadan binmem diyorum.sadece dikkat etmeniz gereken, örneğin 15 bin km lik yağ koydurdunuz araca sonraki değişimi 10 bin km de yaptırmanızda fayda var. şanzuman bana göre biraz ağır kalıyodu.onda da ciddi etkisi oldu.yani yazılımı tavsiye ederim.
                      Hangi Firma hocam?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

0-100 mutlaka etkilenir hocam, son hızda fazla bir değişiklik olmaz.
                        0-100 de tabiiki ciddi fark var.son hızda ise 10 km/hız fark oldu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post

Hangi Firma hocam?
                          baya bi zaman geçti tam hatırlamıyorum dilersen irtibat tel atarım dm den

Yorum

Benim asıl kafama takılan soru ngk nin hangi bujisini kullanmam gerektiği kırmızı plazkar6 takın demiş kimisi bkr7eix tak demiş kodu bilen varsa çok makbule geçer.

Yorum

İşleniyor...
                            X