Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turbo hortumu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Turbo hortumu

Turbo hortumunun değişmesi yakıta etki eder mi?ağustos ayında değişti aracımın turbo hortumu yakıtı arttı gibi geliyor bana ama havaların da soğumasının etkisiyle normal midir anlamadım.depoyu doldurduğumda menzil 1200 kmleri gösterirdi dün doldurduğumda 1030 km gösterdi fazla fark yok ama kafama takıldı
    [center]
    1.6cdti sport 
    GREY HURRICANE [center]

Havaların soğumasıyla ve eğer kışlık lastiğiniz varsa yakıt artış gösterebilir. Benim aracın da yaklaşık 100 km de 1 lt tüketimde artış var şu sıralar.
    2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Kışlık lastik yok aracımda havanın etkisi var sanırım
      [center]
      1.6cdti sport 
      GREY HURRICANE [center]

Yorum

Hava nın etkisi var yakıt tüketiminde

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hava durumu çok etkili. Mesela SIDI motorda 17-18 derecelerde tam performans alınıyor. Sanırım Almanya'da tasarlanırken hava bu sıcaklıktaydı

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Hava durumu çok etkili. Mesela SIDI motorda 17-18 derecelerde tam performans alınıyor. Sanırım Almanya'da tasarlanırken hava bu sıcaklıktaydı
            hahahahahaha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

O zaman bu durum normal demek havanın ısınmasını bekleyecez
              [center]
              1.6cdti sport 
              GREY HURRICANE [center]

Yorum

İşleniyor...
              X