Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Komple motor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Komple motor

Abilerim arkadaşlar geçenlerde foruma yazmıştım motor hararet yaptığı için çalışmadı hiç komprasör yoktu tamirciye götürdüm bugün komple motor gitmiş dedi 15 bin civarı tutar diyorlar piston üst kapak sibop vs sizce ne yapayım araç 2009 model cosmo 160 binde bu şekilde satmak daha mantıklı geliyor bana ? Bu şekilde satarsam ne kadar isteyim fiyat ?

öncelikle geçmiş olsun

Bu şekilde satarsanız çok düşük fiyat verirler
    motoru bir şekilde yaptırın satmak isterseniz o şekilde satın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bence de motoru yaptırın ve öyle satın. Anladığım kadarıyla usta da yaptıracaksınız, yedek parça listesi çıkarın ustanızla ve birkaç yerden fiyat alın çok daha ucuza mal edeceksinizdir. Bu arada Şaşmaz da çok iyi ve ucuza opel parçaları satan yerler var, araştırmanızı öneririm.

Yorum

satıp tekrar ikinci el alacaksanız elinizdekini yaptırıp binmeniz bence daha sağlıklı olur parça konusunda fiyat almak isterseniz listeyi atın yardımcı olmak isterim geçmiş olsun

Yorum

Alt sandık grubu
          triger
          üst kapak
          turbo

şöyle bi durum var müşür arızalanmış uyarı vermedi bende harareti kontrol etmediğim için motor baya gitmiş yani arkadaşlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Emreas10 View Post
            Alt sandık grubu
            triger
            üst kapak
            turbo

şöyle bi durum var müşür arızalanmış uyarı vermedi bende harareti kontrol etmediğim için motor baya gitmiş yani arkadaşlar
            ankarada eva motors opel ve chevrolet yedek parçaçı yakup eryılmaz var 05542869343 beytullah dan aldım numaranızı diyerek fiyat almanızı öneririm

Yorum

Geçmiş olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
              X