Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Devir Saati ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Devir Saati ?

Aracım 20.000 km'de. Bugün aracı çalıştırdığımda direksiyonun arkasında,kontak anahtarının sol tarafına uyan bölgede sayacın atması gibi cır cır sesi duydum. Denizli servisi aradım. Hareket halinde ve durduğunda olduğu için devir saatinden şüphelendi. Aracın garantisi biteli 1 ay oluyor. Tatil öncesi rahatlatacak herhalde
    [center]
    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Ynt: Devir Saati ?

Bı ara ben de ona benzer bir ses duymuştum elektronik bir sese benziyor önemsemedim..
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Önemli bir şey olacağını sanmıyorum ama servisinize bir gösterin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Olgaç hocam valla ben aracı aldığımdan beri aynı ses var. İlk başlarda ne diye düşünüyordum ama şimdi hiç önemsemiyorum. Ne olduğunu öğrenirseniz bizi de bilgilendirirseniz sevinirim.
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Arabanın ön kaputunu açınca da bir müddet sonra motordan elektronik bir ses geliyor.Bazen diyorum araba kendi kendine çalışacak galiba
          INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
          20" jant
          infinity
          DVD 800
          Sunroof
          Deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BDIN
            Arabanın ön kaputunu açınca da bir müddet sonra motordan elektronik bir ses geliyor.Bazen diyorum araba kendi kendine çalışacak galiba
            ama gelen sesler normal.. yani araçlarımızda herhangi bi sıkıntı yok

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

herhangi bir elektronik motorun calisma sesini duymus olabilirsiniz sesi servis yetkililerine dinletip normal olup olmadigina karar vermeleri lazim

Yorum

Klima kontrol panelinden geliyordur normal benim arabada her sabah yapıyor içinden bişeyleri ayarlıyor çıtır çıtır ????????

Yorum

İşleniyor...
                X