Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Afl far hatasi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Serdar52 View Post

maalesef sonuç olumsuz. ama anlam veremediğim bazı şeyler var.
    ön lastikteki sensörü temizledikten sonra daha stabil çalışıyor. eskiden 500m gidemezken şuan asfalttan çıkmazsam sorun yaşamıyorum diyebilirim.
    AMA toprak (bozuk) yola girdiğimde hata veriyor. özellikle arka lastikler kasise girince hata veriyor görüşündeyim.
    Arka tekerlekte de bir sensor varmış. müsait zamanda oraya da bir el atacağım.
    Bakalım ne olacak.
    Servis afl beyinleri arızalı demişti. bana pek beyin arızası gibi gelmiyor.
    Yok hocam beyin arızası değil diye eminim , çünkü zamanında beyin değişen arkadaşlarım oldu 2 ay sonra tekrar hata almışdı.

Sen arkalara da bir bak hocam, belli ki anlıyon bu işten ):

Yorum

Afl sistemi

https://youtu.be/I2e5UctUeAc
      https://youtu.be/nCHG9148XcY

Yorum

Arkadaşlar bana deneme amaçlı AFL far arka seviye sensörü gönderebilecek var mı?
        Parça Kodu: 13320660
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

Yorum

Merhaba 2009 1.6 T 180 bg Cosmo ile aranıza katıldım benim aracımda da afl far servis gerekli uyarısını verdi obd ile far sekronizasyonu yapıldı 1 ay kadar bozuk yol yağmur toz vs yol koşullarında kullandım sıkıntı çıkmadı fakat bugün kapalı otoparktan çıkarken farlar gayet iyiydi direksiyona göre harektler felan normaldi ki otoparktan çıktım yine afl servis gerekli uyarısı çıktı uzunlar çalışmaz oldu sağa sola dönüşlerde sadece sisler yanıyor.mercekler dönmüyor obd ile senkronizasyon yapılınca düzeliyor fakat 1 ay veya daha az bir sürede ansızın veriyor hatayı hata kodu ile ilgili birşey söylemiyor senkronizasyon yaptık herşey normal diyor servis benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Özcan4251 View Post
            Merhaba 2009 1.6 T 180 bg Cosmo ile aranıza katıldım benim aracımda da afl far servis gerekli uyarısını verdi obd ile far sekronizasyonu yapıldı 1 ay kadar bozuk yol yağmur toz vs yol koşullarında kullandım sıkıntı çıkmadı fakat bugün kapalı otoparktan çıkarken farlar gayet iyiydi direksiyona göre harektler felan normaldi ki otoparktan çıktım yine afl servis gerekli uyarısı çıktı uzunlar çalışmaz oldu sağa sola dönüşlerde sadece sisler yanıyor.mercekler dönmüyor obd ile senkronizasyon yapılınca düzeliyor fakat 1 ay veya daha az bir sürede ansızın veriyor hatayı hata kodu ile ilgili birşey söylemiyor senkronizasyon yaptık herşey normal diyor servis benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

merhabalar;
            öncelikle hayırlı olsun, hoş geldiniz aramıza.
            senkronizasyon yapmak hataları silmek ise, bi sonuç alınamıyor. bende problem hala devam ediyor, grup arkadaşlarımızdan çıkma far alıp problemini çözenler oldu. fakat ben deneyemedim henüz. hatayı ne zaman vereceği belli olmuyor hiç. kontağı açar açmaz verdiği de oluyor, haftalarca hiç hatasız kullandığımda. çıkma far alıp deneyelim desem belki hata vermediği zamana denk geleceğimden risk alamadım bu konuda.
            bence siz başka bir servise görünün.
            iyi günler..

Yorum

özcan bey hata verdiği an arıza kodunu okutun ona göre yönlendirelim sizi
              Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: egeyildirim View Post
                özcan bey hata verdiği an arıza kodunu okutun ona göre yönlendirelim sizi
                “Aydınlatma Kontrol Modülü ile iletişim kayboldu” arıza iletisi hakkında bir bilginiz var mı acaba ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Türker View Post

“Aydınlatma Kontrol Modülü ile iletişim kayboldu” arıza iletisi hakkında bir bilginiz var mı acaba ?
                  kod neydi ?
                  Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: egeyildirim View Post

kod neydi ?
                    U0182 sanırım

Yorum

2012 Astra J Cosmo aracımda AFL far hatası alıyorum. Tüm yazılanları okudum.. Elektrikçi ile beraber söktük sensörü.. ön sensörün aynası hiç yoktu araçta.. Bu hata hiç yok iken Baskı-Balata değişimi için ustaya vermiştim değişimden alırken bu hatayı gördüm.. Adi usta hiçbir şey söylemedi oralı bile olmadı.. ama Elektrikçi ile baktığımızda sensörün soketi takılı değildi ve sensörün altındaki ayna denen düz parça yoktu.. şimdi onu sipariş ettim ama nereye nasıl takacağını usta da bilmiyor.. Ben size suanki yerini ve hata kodunu paylaşıyorum.. Bu nasıl bir pozisyonda takılı olacak Niğde'deyim şuan ve bundan anlayan kimse yok buralarda..
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 2 photos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: moreyno View Post
                        2012 Astra J Cosmo aracımda AFL far hatası alıyorum. Tüm yazılanları okudum.. Elektrikçi ile beraber söktük sensörü.. ön sensörün aynası hiç yoktu araçta.. Bu hata hiç yok iken Baskı-Balata değişimi için ustaya vermiştim değişimden alırken bu hatayı gördüm.. Adi usta hiçbir şey söylemedi oralı bile olmadı.. ama Elektrikçi ile baktığımızda sensörün soketi takılı değildi ve sensörün altındaki ayna denen düz parça yoktu.. şimdi onu sipariş ettim ama nereye nasıl takacağını usta da bilmiyor.. Ben size suanki yerini ve hata kodunu paylaşıyorum.. Bu nasıl bir pozisyonda takılı olacak Niğde'deyim şuan ve bundan anlayan kimse yok buralarda..
                        ankara seçim opel var. internetten numarasını bulup arayın yasin ustayla görüşmek istediğinizi, niğdede olduğunuzu belirtin. Size yardımcı olacaklardır.
                        2013 İnsignia 1.6T 170HP Kar Beyazı

Yorum

İşleniyor...
                        X