Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 Insignia hakkında yardım lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Sensör bölgesinde herhangi bir darbe yok. Ama bilemiyorum tabi dediğiniz gibi bir şey de olabilir. Bakımı serviste yaptırmıştım, iki gün önce. Reset sonrası aynı uyarıları aldım. Servis tekrar gelmemi istedi ama ancak Cumartesi günü gidebileceğim. Bakalım ne çıkacak?

Yorum

Herkese merhabalar,
      Yukarıda bahsettiğim Sayın altiparmak1982 arkadaşımızında yaşadığı ACC problemi ile ilgili servisin yolunu tuttum. Servisteki arkadaşlar sağolsunlar ilgilendiler ve sorunumu çözmek için uğraştılar. Son olarak arızanın büyük oranla direksiyon üzerindeki butonlardan kaynaklandığını parça değişimi sonrası daha net cevap verebileceklerini ilettiler ve parçayı 350 TL karşılığında değiştireceklerini söylediler. Bende tamam dedim ancak arıza buradan çıkmaz ise parçayı geri alıp almyacaklarını sordum. Aldığım cevap alamayız oldu. Yani düşünsenize bir sonraki aşama radar sensörü 3000 - 4000TL. fiyat. Arıza bulunana kadar bir araba parası vereceğiz anlaşılan. Müşteri hizmetlerini aradım oradanda yanıt aynı. Aramızda bu tür bir yaklaşımla karşılaşan oldu mu? Yurt dışına derdimizi anlatabileceğimiz bir kanal var mı bildiğiniz? Yoksa opel böyle mi çalışıyor tüm dünya da?
      Bu arada Sayın altiparmak1982, siz bir çare bulabildiniz mi, sorununuz çözüldü mü?

Yorum

İnanın Opel değil mesela Renoda böyle.Bahane olarak,o parça artık kullanıldı oluyor.

Yorum

Selamlar,
          Sorunum Adana Onatça Opel'de Melih Ustam, parça değişimi olmadan, vidaları gevşeyen radar sensörün sıkılığı düzelterek sorunu gidermiştir. Eline ve emeğine sağlık. Aynı donanımdaki insignia kullanıcılarının böyle bir problemle karşılaştıklarında göz önünde bulundurmaları açısından bilgi vermek istedim. 10dk.da uyarı veren sistem yaklaşık 15-20 gündür sıkıntısız çalışıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: safaku View Post
            Selamlar,
            Sorunum Adana Onatça Opel'de Melih Ustam, parça değişimi olmadan, vidaları gevşeyen radar sensörün sıkılığı düzelterek sorunu gidermiştir. Eline ve emeğine sağlık. Aynı donanımdaki insignia kullanıcılarının böyle bir problemle karşılaştıklarında göz önünde bulundurmaları açısından bilgi vermek istedim. 10dk.da uyarı veren sistem yaklaşık 15-20 gündür sıkıntısız çalışıyor.
            ustayı tebrik ederim ellerine sağlık. sizinde dönüp sorununuzun çözümünğ yazmanızı tebrik ederim. maalesef bir çok kişi sorun yaşayıp sorununu çözünce buraya yazmıyor. iş bitti gitti oluyor.
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
            X