Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gösterge paneli değişimleri

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Pro:Opel View Post

güzel günlerde kullanman dileğiyle buğra abi güzel yorumların için teşekkür ederim
    Arkadaslar iste sorularinizin muhatabi burada! Mert aramizda, sorun

Yorum

Gösterge paneli hangi model araçlara uygulanabiliyor , montaj süresi ve ücret bilgisi verebilir misiniz Mert bey ?
      1.6 T - COSMO - DVD 800

Yorum

Mert merhaba, ben Youtube üzerinden sormuştum ama tam anlatamadım diye düşünüyorum.

Elimde (bir arkadaşımdan alacağım) HMI 2.5 modulü var; benim araç 2013 model makyajlı kasa, dolayısıyla Android Auto ya da Carplay desteği yok. Bu HMI 2.5 modülü alsam, benim araca takabilir miyiz? Sanırım takılabiliyor ama ek bir modül daha gerekiyor diye biliyorum... Ek modül gerekiyorsa toplam maliyeti ne olur? Gerekmiyorsa yazılım maliyeti ne olur?

Ya da hiç HMI değiştirmeden, direk telefon ekranının görüntüsünü HDMI ile aktarabilen modüller var. Bunların da montajını yapıyor musunuz? Yapıyorsanız maliyet nedir?

Kolay gelsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kartalbey View Post
          Gösterge paneli hangi model araçlara uygulanabiliyor , montaj süresi ve ücret bilgisi verebilir misiniz Mert bey ?
          Merhabalar insignia tum modelleri chevrolet cruze mokka modellerine uygunabilir birebir uyum saglar her sey aktif ve sorunsuz calisir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
            Mert merhaba, ben Youtube üzerinden sormuştum ama tam anlatamadım diye düşünüyorum.

Elimde (bir arkadaşımdan alacağım) HMI 2.5 modulü var; benim araç 2013 model makyajlı kasa, dolayısıyla Android Auto ya da Carplay desteği yok. Bu HMI 2.5 modülü alsam, benim araca takabilir miyiz? Sanırım takılabiliyor ama ek bir modül daha gerekiyor diye biliyorum... Ek modül gerekiyorsa toplam maliyeti ne olur? Gerekmiyorsa yazılım maliyeti ne olur?

Ya da hiç HMI değiştirmeden, direk telefon ekranının görüntüsünü HDMI ile aktarabilen modüller var. Bunların da montajını yapıyor musunuz? Yapıyorsanız maliyet nedir?

Kolay gelsin.
            Merhabalar orjinal disinda herhangi modul arayuz vs uygulamamiz yok malesef

hmi 2.5 su anda silverbox ile birlikte degismesi gereken bir parca ama uzerinde calisiyoruz olumlu sonuc alabilirsek sadece hmi 2.5 modulu ile car play aktif olacak detaylari ilerleyen gunlerde buradan paylasacagim umarim yardimci olabilirim

Yorum

Merhabalar orjinal disinda herhangi modul arayuz vs uygulamamiz yok malesef

hmi 2.5 su anda silverbox ile birlikte degismesi gereken bir parca ama uzerinde calisiyoruz olumlu sonuc alabilirsek sadece hmi 2.5 modulu ile car play aktif olacak detaylari ilerleyen gunlerde buradan paylasacagim umarim yardimci olabilirim
              Şunu da şuraya bırakayım, üstüne alınan alınsın Opc wheel.jpg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

Şunu da şuraya bırakayım, üstüne alınan alınsın Opc wheel.jpg
                Acilis selamlamasini yakalayabildin mi bugra abi ☺️

Yorum

vallahi her sabah beni karşılıyor, görüyorum ama hep unutuyorum çekmeyi

Yorum

Hoşgeldin, foruma almışken tanışma bölümünde de bir tanırsak seviniriz

Forumun ticari amaçtan ziyade dostluk ve bilgi paylaşımı üzerine kullanılması hepimizin önceliği.
                    Nicke bakınca facedeki sayfa da senindir diye tahmin ediyorum
                    InsigniaTEAM

Yorum

Merhabalar herkese bu gün yeni bir sayfayi daha hayata geçirdik burdan paylaşmak istedim bir kac sayfada analog ekranlar icin gelen sayfalar var onlarida ilk burdan duyurmak istedim malum aile ortamina daha yakin bir yer burasi ☺️
                      Ekli Dosyalar

Yorum

İşleniyor...
                      X