Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarPlay - Android Auto Ana Konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Nasıl bir güncelleme işinin içine düştüm anlamıyorum

Bu gün hayalet ekranda menülere bakarken, normalde olmayan NAVİGASYON menü aktif hale gelmiş
    Ama navigasyon harita filan göstermiyor, orta ekranda navigasyona ilgili bir icon menü vs. yok

Başına gelen varmı diyecem ama kesin yoktur,
    bu işten anlayan sağlam usta lazım bana...

Yorum

• Çoğu servisin bu konu hakkında bilgisi yok. Bugün yetkili servise sordum, usta android auto yok bu cihazlarda, senin o gördüklerin orjinal multimedya değil sonradan takılan android cihazlar dedi. Ne kadar ısrar etsemde inandıramadım.
      İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
      Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

• Slm daha önce 2014 e180 kullanıyordum insignia opc aldım 1 hafta oldu.eğer aracınızda apple carplay yüklü ise android auto yükleniyor.500 tl karşılığında topkapı odak ta dün yüklettim. Şahsen almamaları gereken bi durum ama türkiye burası.yok gm in serverinden indiremez vs diyorlar ama bana inandırıcı gelmiyor.ilgilenen arkadaşlara son bilgi.

Yorum

• Ayrıca bi sorum daha olacaktı aracına yalıtım yaptıran varmı,motor sesi,ve rüzgar sesi haricinde dışarıdan içeriye ciddi gürültü geliyor, şikâyeti olanlar varmı,çözümü yalıtım herhalde.pütürün ile yarayacağından şüphelerim varbilgisi olan paylaşırsa sevinirim
          ayrıca
          Araca sonradan el freninin yanındaki yere sonradan touchpad takılırmı
          Teşekkürler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ksk280 View Post
            21,12,2019 android auto yüklemesi yaptırdım. 2 saat sürdü ve hemen kullanmaya başladım. telefondan bağlı olarak navigasyon kullanabiliyorum. google play müzik dinleyebiliyorum. mesajlar ve birde telefon görüşmeleri aynı telefondaki gibi. isim ve liste olarak ekranda çıkıyor. başka ekstra bişey yok. film video tv+ falan olmuyo. bilginize.
            aracınız kaç model bende 2015 model edition elegance aracıma uzun süredir araştırma içerisindeyim forumu incelediğimde Aydın'daydı sanırım yapan biri vardı Ankara'da yapılacak bir yer var mı zira koca ekran hiç bir işe yaramıyor böyle

Yorum

İşleniyor...
            X