Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Makyajsız kasaya makyajlı far.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Makyajsız kasaya makyajlı far.

https://www.youtube.com/watch?v=xWgR5exC7J0
    • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
    • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Türkiye’de de örnekleri var, sadece far değil tampon bölümünün tamamen değişmesi gerekiyor. Arka kısmı da makyajlı yapmak için bagaj kapağının değişmesi gerekiyor.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
      Türkiye’de de örnekleri var, sadece far değil tampon bölümünün tamamen değişmesi gerekiyor. Arka kısmı da makyajlı yapmak için bagaj kapağının değişmesi gerekiyor.
      O kadar uğraşana kadar makyajlı kasa al diyorsun yani Çağrı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post

O kadar uğraşana kadar makyajlı kasa al diyorsun yani Çağrı
        Yaani, arabanın ederinde birşey değişmeyecek, dışarıdakiler makyajlı kasa görse de sen içine binince hala 2012’ye bindiğini göreceksin
        InsigniaTEAM

Yorum

cagri'ya katılıyorum. Ciddi bir masraf; o masrafa biraz daha eklenip makyajlı kasa alınabilir. Şahsen makyajlı kasayı kat kat daha başarılı buluyorum. Yine "bence"; aracın dış görünüşüne para harcamaktansa, aracın içine para harcamak (ses sistemi, multimedya, yalıtım vb) bana daha mantıklı; çünkü birisi sadece görsel iyileştirme sağlıyor; diğer ise sürüş keyfini gerçekten arttırıyor.

Yorum

İkinci cümle arasında bir işim çıktığı için cümle saçmasapan olmuş; düzeltiyorum:

Yine "bence"; aracın dış görünüşüne para harcamaktansa, aracın içine para harcamak (ses sistemi, multimedya, yalıtım vb) daha mantıklı; çünkü birisi sadece görsel iyileştirme sağlıyor; diğer ise sürüş keyfini gerçekten arttırıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
              İkinci cümle arasında bir işim çıktığı için cümle saçmasapan olmuş; düzeltiyorum:

Yine "bence"; aracın dış görünüşüne para harcamaktansa, aracın içine para harcamak (ses sistemi, multimedya, yalıtım vb) daha mantıklı; çünkü birisi sadece görsel iyileştirme sağlıyor; diğer ise sürüş keyfini gerçekten arttırıyor.
              Bence her ikisi ) oleyy
              • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
              • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Yorum

İşleniyor...
              X