Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SEMDİNLİDE 2 ŞEHİDİMİZ DAHA VAR!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SEMDİNLİDE 2 ŞEHİDİMİZ DAHA VAR!!!!!!

Dostlar yine 2 sehidimiz var!!!! Ya ne zman bitecegiz diye ugrasiyorlar ama bitmeyecegiz!!!! Daha buna neden olanlardan alinacak oc var!!! Umarim Allahim o gunleri de gosterir de bi srefsizlerin geberdigini ve defolup gittiklerini goruruz!!!!

Ynt: SEMDİNLİDE 2 ŞEHİDİMİZ DAHA VAR!!!!!!

Bu arada catismalar suruyormus !!! Aslanlarim 25 tane de capulcu almislar!!!! Ama benim 2 sehidimin yeini tutar mi????Allah bilir hangi sehre eve yone ates dustu!!!!!! Biktim vallahi biktim !!! Yakinda bu haberleri duymaktan ve yazmaktan saclarim agiracak!!!!! maad maad

Yorum

Allah Cennet kapılarını açtı onlara ya köpekler ?
      Ailelerini sabır ve baş sağlığı diliyorum

Yorum

Dostlar ben boyle bir ulke bilmiyorum!!! Yarisi savasta yarisi ise maksat muhabbette!!! Taa ki sehit haberi yakina dusene kadar!!!!! Ya savastayiz beyler bayanlar Uyanalim artik!!! Askerlerimiz canlarimiz tek tek gidiyor!!! Adamalr bizden 20 gitsin ordan bir asker alsak yeter mantigiyla savasiyorlar!!!! Bzizmkiler de ne var ne yok b vatani savunuyorlar ancak isin dige boyutunda tek etkili kurum HALK!!!! Yani halk ne kadar dikkat eder tepki verirse siyasiler de o kadar cozume yoneeckler, konulara onem gosterecekler 3- 5 sehit diyemeyecekler!!!!! funyanin baska yerinde olsa simdiden halk gerekli tepkiyi vermisti!!! Ama biz uyumaya devam

Yorum

şehitlerden biri bizim anamurdan, haberi bir buçuk saat evvel evimizde misafir olan belediye başkanına telefonla geldi. jandarma ile beraber ailesine durumu tebligata gittiler. köy yerinde bu saatlerde herkes uyuduğundan muhtemelen ailesini, belki ertesi güne oğullarının telefonda sesini duymak umuduyla daldıkları uykularından uyandıracaklar.. bu haberi nasıl vereceklerini bilemeye bilemeye gittiler vallahi bizimkiler... çok zorr bir durum
          2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

PKK nın amacı açıkça ortada.
            Sözde Hakkari Şırnak gibi yerleri ele geçirip kendi egemenliğini sağlama düşüncesindeler ama bu sadece kendi kafalarında kurdukları bir hayalden ibaret.
            TSK nın profesyonel ordu statüsünü oluşturması şart.Hala neyi bekilyor anlamış değilim.Şehit olan askerlerin çoğu uzman erbaş ve erler.
            [CENTER][CENTER]

Yorum

terörü bitirmek için mücadele veren birileri varsa banada gösterin arkadaşlar...zamanında göğüs göğüse çarpışan ve terörü neredeyse bitirme noktasına getiren komutanlar nerede? içerde...ne yapmışlar?4 tane bombayla 2tane keleşle darbe yapacaklarmışmış...vahvahvah cumhuriyetten böyle öc alıyorsunuz değilmi...meydan çakala çukala kalmış olan zavallı fakirin fukaranın ocağına oluyor...adamlar resmen tünemişler güneydoğuya facebookta orada askerlık yapan genclerı bır okuyun buralar artık pkk nın kontrolünde diyorlar...ülke nasıl bir acziyet içersinde...tepki vermez olduk artık sıradan bir haber gibi okuyup geçiyoruz...ben ümitsizim artık...

Yorum

İşleniyor...
              X