Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dayanışma Çağrısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Dayanışma Çağrısı

İnsigniaTeam'ın değerli üyeleri, arkadaşlarım.

İnternet sanal ortamının ne kadar esnek bir yapı olduğunu en az benim kadar siz de biliyorsunuz.
    Arabam birkaç zamandır satılık,malum sitede ilanda.Çok alışkın olduğum bir şey var, herkes beğeniyor
    olmalı ki ilanlarımı kopy paste kullanan çok insan oldu. Emeğe saygısızlık konusunu olağan gördüğüm
    için bunları çoğu zaman dikkate almadım. Sorun şu ki çalınan ilanımda belirttiğim özelliklerin hiçbirine
    sahip olmayan ,ama yüzsüzce ve insanları aldatmaya yönelik varmış gibi yayınlayan insanlar oldu.

Bunlardan birine kibarca uyarıda bulundum, gönderdiğim mesaj aşağıda.

".Merhabalar, benim ilanı kopyala-yapıştır almışsınız. Bu zaten çok olan bir şey de kötü olan sizin aracınızda
    (45 bin tl opsiyonel donanım dediğiniz) o özelliklerin hiçbirisi yok ki)) Arabayı tanıyan bilen biri gelir sizi
    maskara eder, yakında olsam ben de gelirim, yüzünüzün alacağı rengi merak ettiğim için)) İyi günler dilerim..."

İlana koyulan arabada var olduğu ileri sürülen donanımların hiçbiri yok, bu ,insanları aldatmaya yönelik kötü
    niyetli bir davranış, ilgisiz kalmak hem kendime, hem topluma saygısızlık olur.Ben de yukarıya aldığım iletiyi
    gönderdim.

Bu akşam, saat 20.04 ilan sahibi arkadaş aradı, bana ağzına geleni söyledi, sen kimsin? Sana ne?Alan alır,
    almayan almaz, senin üzerine vazife mi?Bizim elimiz uzundur, asar keseriz mealinde kelimeler kullandı.

Kendisine verdiğim cevap da aşağıda.

"ilanımı çaldınız,olağan karşıladım, çok oldu çünkü,kibarca ikaz ettim,biraz da espri katıp arabanızda bu özelliklerin hiç birisi yok dedim.İlanınızı değiştirip düzelteceğiniz yere siz ne yaptınız?Beni arayıp tehdit ettiniz.Mafya mısınız? PKK uzantısı mısınız? Her ne olursanız olun tamam mı?Bu ülke sizin sandığınız gibi teröristlere teslim olamaz, ben de olmam.Bu ilanı , en azından benden çaldıklarınızı değiştirip düzeltin.Yoksa sizi cümle aleme reklam ederim. Arkadaş bana 'sen kimsin' dedi, benim kim olduğum belli,siz kimsiniz?Yerim , yurdum belli, Türk oğlu Türk, sıradan bir vatandaşım.Siz kimsiniz,asar keser terörist tayfası mısınız?O numaralar bana sökmez, Haydi gelin, ne yapacaksınız, çok merak ediyorum."

Değerli arkadaşlarım, şimdi sizden bir ricam olacak, bu ahlaksıza haddini bildirmek için aşağıda vereceğim linke tıklayarak protesto mesajlarınızı gönderin lütfen.
    Alemi aptal, kendini çok akıllı sanmasın, hakka-hukuka-emeğe saygı göstermeyi öğrensin,hepiniz sağlıcakla kalın.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0760460/detay/

Dolandırıcılık. Tam anlamıyla nitelikli dolandırıcılık

Yorum

İlanı düzenlemiş sanırım hocam; yine de yapabileceğim varsa ben mutlaka katkı yaparım. Bu ülkede en sevmediğim şey hemen her zaman "yapanın yanına kar kalmasıdır". Sahibinden.com'da bugüne kadar almayı düşünmediğim halde onlarca sahtekarı şikayet ettim; pek çok ilanı sildirdim/düzelttirdim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        İlanı düzenlemiş sanırım hocam; yine de yapabileceğim varsa ben mutlaka katkı yaparım.
        Teşekkür ederim Ufuk Bey kardeşim, teşebbüs maksada ulaştı, ilanı düzeltmiş arkadaş,dürüst olmak bu kadar zor mu yahu?

Yorum

Necmettin bey
          Kesinlikle haklısınız keyfe keder bu işler olmaz
          sonrasında düzeltme yapmış doğru yolu bulmuş

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu tür durumlarda haklı gerekçelerle ilanı şikayet etmek daha hızlı sonuç doğurabilir.
            34HZD10

Yorum

Ayıp ya. Bi de utanmadan tehdit etmiş. İlanını düzenlemiş olsa dahi ben bu firmayı ticaret yapılmayacaklar listeme ekledim. Forum dayanışması inşallah bu adama bişeyleri öğretir.

Yorum

yalanın Bini Bir para olmuş !
                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Teşekkür ederim Ufuk Bey kardeşim, teşebbüs maksada ulaştı, ilanı düzeltmiş arkadaş,dürüst olmak bu kadar zor mu yahu?
                  Kimse bana kızmasın ama memlekette dürüst insan yok; olanlar da istisna. Ayrıca galerici ve emlakçılardan her zaman uzak dururum; arkadaşımın kardeşi galerici, arkadaşıma aldırdığı arabalar bile sorunlu çıktı; geçen yine araç aldılar ancak bu kez kendileri bulup aldılar.

Yorum

ilan değişmiş, sadece alışveriş yapılmayacaklar listesine eklemiş oldum arkadaşı : Binbir motors.
                    Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
                    X