Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ücretsiz parçalar

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: basoglanh View Post

Sayın hunters 2009 Model aracım için uyarsa talibim efendim. Kendi tamponumda eşimin vurması sonucu oluşan birkaç kırık çatlak mevcut. Eğer uygunsa boyatıp kullanacağım.
    park sensörleri üzerindeyse (pek sanmıyorum ama) ve lazım değilse onları da ben alabilirim. arka park sensörlerim çalışmıyor, yetkili servis değişimi gerekli hepsinin diyerek 260 tl x 4 fiyat biçti. tabi ki hadi ordan diyerek ayrıldım.
    Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: egeyildirim View Post

park sensörleri üzerindeyse (pek sanmıyorum ama) ve lazım değilse onları da ben alabilirim. arka park sensörlerim çalışmıyor, yetkili servis değişimi gerekli hepsinin diyerek 260 tl x 4 fiyat biçti. tabi ki hadi ordan diyerek ayrıldım.
      Park sensöründe 2 farklı fiyat var ve size verilen fiyat gelişmiş park asistanının ön 2 köşedeki sensörlerinin fiyatı gibi geldi bana. Bence başka bir yerden yeni fiyat alın. FacomX de bilir, 260 TL ön 2 sensörün fiyatı olması lazım. Arkalar 2-3 yıl önce 70-80 TL idi sanırım.
      4ü birden çalışmıyorsa sorun başka birşey de olabilir.
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Park sensöründe 2 farklı fiyat var ve size verilen fiyat gelişmiş park asistanının ön 2 köşedeki sensörlerinin fiyatı gibi geldi bana. Bence başka bir yerden yeni fiyat alın. FacomX de bilir, 260 TL ön 2 sensörün fiyatı olması lazım. Arkalar 2-3 yıl önce 70-80 TL idi sanırım.
        4ü birden çalışmıyorsa sorun başka birşey de olabilir.
        ya şöyle bahsedeyim aydın-surtaş yetkili servisi hiç hoşuma gitmedi, direkt parça değişimine gittiler. dedim 4ü de mi bozuk yani bunların hepsi aynı anda mı bozuldu yani. verdikleri cevap 1' i bozulursa hiç biri ötmez. bana çok saçma geldi. dedim o zaman bozuk olanı bulun, bilgisayara bağladılar arıza falan da yok, mırın kırın ettiler daha fazla konuşmadan bastım döndüm. tamponu söküp eskilerinin soketlerini çıkartmadan yuvalarından çıkartıp tamponun içine yapıştırdım, aynı yuvaya uygun uyduruk toplamı 80 liralık 4 sensörü takıp montajını yaptım o şekilde devam ediyorum geçici olarak.
        Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: egeyildirim View Post

ya şöyle bahsedeyim aydın-surtaş yetkili servisi hiç hoşuma gitmedi, direkt parça değişimine gittiler. dedim 4ü de mi bozuk yani bunların hepsi aynı anda mı bozuldu yani. verdikleri cevap 1' i bozulursa hiç biri ötmez. bana çok saçma geldi. dedim o zaman bozuk olanı bulun, bilgisayara bağladılar arıza falan da yok, mırın kırın ettiler daha fazla konuşmadan bastım döndüm. tamponu söküp eskilerinin soketlerini çıkartmadan yuvalarından çıkartıp tamponun içine yapıştırdım, aynı yuvaya uygun uyduruk toplamı 80 liralık 4 sensörü takıp montajını yaptım o şekilde devam ediyorum geçici olarak.
          Sensörlerden biri bozulduğu zaman güvenlik amacıyla ekranda "servis - park yardımcısı devredışı" gibi bir uyarı verip hepsini kapatır ama 4ü birden değişmez, arızalı hangisiyse o değişir, sorun düzelir.
          Hangi sensörün bozuk olduğunu gayet tespit edebilirler.
          Bence başka yerlere de gösterin.
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: basoglanh View Post

Sayın hunters 2009 Model aracım için uyarsa talibim efendim. Kendi tamponumda eşimin vurması sonucu oluşan birkaç kırık çatlak mevcut. Eğer uygunsa boyatıp kullanacağım.
            Buyur hocam vereyim
            [IMG width=500]http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/uye_imza/DBF5ED50-30E0-4F9F-B916-121DD52EB61C.jpg[/img]

Mondeo 2.0 240 hp selectiv

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hunters View Post

Buyur hocam vereyim
              Merhaba;
              Size özelden bilgilerimi gönderdim. İlgi alaka ve yardımlarınız için çok teşekküler.
              2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
              Flexride
              Parkgo
              Adaptive Cruze Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                Süpersin kadirim.. bendede cd400 orjinal ekran var.. hiç kullanılmadı.. ihtiyacı olan ücretsiz gönderelim..
                Murat Abi'nin göndermiş olduğu ekranı bende hiç kullanmadan, ihtiyacı olan bir arkadaşımıza göndermek isterim. Araca multimedia cihazı takarken cd yuvasının olduğu kısmıda değiştirdikleri için kullanacağımız araca uymadı ekran. CD yuvası orjinal ve bu ekrana ihtiyacı olana gönderebilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle View Post
                  Özelden bilgileri verirseniz kargolayabilirim.
                  Merhabalar,ayna kapakları benim 2015'e anladığım kadarıyla uyuyor.Eğer hala duruyorsa talibim.Özelden bilgileri yolluyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle View Post
                    Bende de 2012 beyaz renkli orginal arka tampon, 1 adet 1.6T sol arka egzos kazanı mevcut, arka Opel amblemi, ayrıca 2 adet orginal ayna kapağı (beyaz renkli), mevcut. Ön tamponu ve sprint boosterı ihtiyacı olan arkadaşlarımıza vermiştim daha önce. Daha farklı şeyler çıkarsa bende hepsini verebilirim.
                    Size özelden mesaj yolluyamıyorum. Hata alıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Size özelden mesaj yolluyamıyorum. Hata alıyorum.
                      Kotaniz dolmus sizinde muhtemelen
                      +90 539 xxx xx xx ahmet abinin nosu bu arayin whatsappdan gorusun gondersin kapaklari iyi gunler
                      Son düzenleme: Halilzade; 23.03.2018, 13:27.
                      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl View Post

Kotaniz dolmus sizinde muhtemelen
                        +90 539 xxx xx xx ahmet abinin nosu bu arayin whatsappdan gorusun gondersin kapaklari iyi gunler
                        Teşekkür ederim.Şimdi irtibata geçiyorum.
                        Son düzenleme: Halilzade; 23.03.2018, 13:28.

Yorum

Ne kadar güzel ne kadar sıcak bir dostluk var burda,harika. Bugün Ahmet beye ulaştım ayna kapakları için ve kargoya verildi.Burdan da bir kez daha Ahmet beye ve sizlee teşekkür ederim. insigniateam bir forum değil,tam anlamıyla "AİLE"

Yorum

Ne kadar güzel ne kadar sıcak bir dostluk var burda,harika. Bugün Ahmet beye ulaştım ayna kapakları için ve kargoya verildi.Burdan da bir kez daha Ahmet beye ve sizlee teşekkür ederim. insigniateam bir forum değil,tam anlamıyla "AİLE"
                            Biz kocaman bir aileyiz.
                            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Teşekkür ederim.Şimdi irtibata geçiyorum.
                              Rica ederim Gökhan Bey, kenarda duracağına sizin işinize yarayacak. İnsigniaTEAM sizinde söylediğiniz gibi, forum değil tam bir arkadaşlık, dostluk ortamı, biz kocaman bir aileyiz. Bu ailenin üyesi olmaktan da çok mutluyum. Yıllar çabuk geçiyor, 7 yılı bitirmişim bu ortamda. Nice 7'lere diyelim...
                              *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

paylaşımcı arkadaşlara bir kez daha teşekkürler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X