Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sistem tavsiyesi (Bilgisayar)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sistem tavsiyesi (Bilgisayar)

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş
    Hayırlı uğurlu olsun. Ben böyle makine toplasam oğlum beni annesine şikayet ederdi babam bilgisayarı bana vermiyor diye haha
    DD
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

AMD candır canandır Denizcim. Keşke AMD yapaydın yaw. Gel yol yakınkene dön. AMD toplayalım. Gerçek 8 çekirdek. Kağıt üstünte İntel üstün olsa da Fiyat performansta AMD lider abi.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

En tepedeki sistemi aldım.
        Amanın biosun arayüzü neyin youtube gibi. Dedim ne oluyoruz.
        Bir dünya uğraştım. win 7 yükledim. Yok sürücü yükle yok updateleri yap. Dedim uğraşamayacağım heni geçen bedavaya win10 almıştım onu yüklerim. Yükledim çok güzel. sürücüleri falan tanıyor 3-5 update ile iş bitiyor. Sonradan aklıma geldi donanımların hepsinin değiştiği hayde lisans aktifleşmiyor. Tekrar lisans almak için Sil win 8 yukle, üzerine w 10 kur. Ondan sonra gene sil win10 temiz kurulum yap bi dünya uğraştım. O anda Umut hocam senin PS tavsiyem aklıma geldi

Onla da bitmedi. Anam bir baktım GTA 5 60 GB, kurması yarım saat. Bayağı gerildim. Bide normal kullanımda benim kullandığım e8400 core2duo dan acaipte hızlı gelmedi, bilmiyorum belki hdd'den olabilir. Yani benim eski sistem insignia bu yenisi 320ied gibi birşey oldu

Neyse sağ salim sıkıntısız şuan. Ama öyle 2-3 senede bir değiştirmediğimizden araya uzun zaman girince insan biraz bocalıyor.
        2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Yeni bioslar UEFİ destekli. Ayrıca, Hardisk bölümü olarak UEFİ first on MBR ayarlamadıkça yada, bios first legacy ada UEFİ + Legacy ayarlamadıkça windows kurulması bazen işkence oluyor. Çoğu biosunda ayarlama / uygulama menü sıraları çok farklı. Nerede o eski AMİ bioslar

Yorum

Bu sisteme keşke SSD de ekleseydin hocam. AHCI modu ile çok hızlı olurdu. SSD + raid rüya gibi

Yorum

Eksikliğini hissediyorum Ali. Bir araştırmaya girip onu da alacağım.
              SAMSUNG Spinpoint F1 HD753LJ var ama bir dosya kopyalarken program yüklerken falan kasım kasım kasılıyor pc. Görev yöneticisinden bakıyorum HDD den dolayı gibi anladığım kadarıyla.
              Aslında şu geribildirimi yapmak için konuya girdiydim;
              Sistem geldiğinden beri ara ara kilitleniyor akranda karelenmeler falan oluyordu. En son geçen haftalarda aldığım yere yolladım, 1 hafta içinde yenisi geldi.
              Üzerine verip Hasan'ın yukarıda dediği kartı alayım gibi bir düşüncem oldu. Zaten olmuyormuş garantiden değiştiğinden dolayı ama İnventustaki arkadaş bazı firmaların arıza durumunda tamir ile çözüm yoluna gittiğini (Asus tamir ediyormuş mesela) bazılarınında direk birebir değişimle çözüm sağladığını Galax markasınında bunlarda biri olduğunu söyledi. Hatta değişim olması sizin daha işinize gelir dedi. Bende kabul ettim. Şuan yenisi geldi bir sıkıntı yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denz
                O zaman birde LCD tv almak lazım ) bizim tv düplü
                Deniz abi o durumu çok yakın zamanda yaşadık oleyy oleyy
                Bizim baldız yeğen takdir alınca söz verdiği PS4'ü aldı 2006 model panasonic 102" plazmanın HDMI girişi olmayınca, çeviriciler slayttan başka birşeyi çevirmeyince gitti birde Led TV aldı...

Yorum

Plazmaya takmadıkları iyi olmuş Özdemir abi, çok iz yapardı. LED bu konuda doğru tercih.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OGOKTAS
                    Bizim baldız yeğen takdir alınca söz verdiği PS4'ü aldı 2006 model panasonic 102" plazmanın HDMI girişi olmayınca, çeviriciler slayttan başka birşeyi çevirmeyince gitti birde Led TV aldı...
                    Zarara bak biz yine iyi yırttık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş
                      Plazmaya takmadıkları iyi olmuş Özdemir abi, çok iz yapardı. LED bu konuda doğru tercih.
                      Rıfat plazmanın aslında manevi değeri bizde çok büyük rahmetli kayınpeder elektroniğe çok meraklıymış ve tv'yi aldıktan 1 hafta sonra kalpten vefat etmiş. Baldız mecburen led alınca eşim bizim ev müsait olduğu için plazmaya el koydu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OGOKTAS
                        Zarara bak biz yine iyi yırttık.
                        Aynen Deniz abi, ps4 iki kol + fifa ile 1.500'e gelmişti. Yalnız şöyle birşey keşfettim. Mediamarkt'ın acayip bir fiyat politikası var. Almayı düşündüğümüz TV mağazada 2.000TL' idi 100tl indirim yapıyorlardı. Mobil mağazadan almaya kalktığımda 1.750TL, PC'den internete girip almaya karar verdiğimde ki öyle yaptık 1.599 TL fiyatı vardı Bence bir ürün alırken bu durumu göz önünde bılundurmanızı öneririm.

Yorum

İşleniyor...
                        X