Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 cdti Cosmo full donanım+2cr yazılım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 cdti Cosmo full donanım+2cr yazılım

Arkadaşlar merhaba,

Çok isteyerek ve havalara uçarak Aralık ayında aldığım imzamdaki aracımı hiç istemeyerek ve malesef satmaya niyetlendim.
    İkinci aracım 2009 model 2.0 TDCI Mondeo Titanium. Hangisi önce giderse diğerini satmayacağım. Umarım Mondeo gider önce

Malum siteye ilan açmadım, öncelikle bu forumda bu aracın değerini bilecek bir Insignia severe aracımı vermek isterim. Zira malum sitedeki saçma sapan insanlara flexride, afl far, park&go, adaptive cruse control vs. anlatmak istemiyorum.

Bu arada aracı alır almaz Ankara'da 2CR Serhat'a yazılım attırdım. Aracım şuan 170 hp, 400 nm performansa sahip...

Detayları öğrenmek isteyen arkadaşlarım özelden mesaj atarlarsa sevinirim.

Herkese selamlar...
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.
    2015 1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo
    Beyaz / Flexride / Çevre görüş 2 / Opel Eye / Stil Paket (19") / Deri Döşeme / Isıtmalı Koltuklar / BOSE Ses Sistemi / Sunroof / Adaptive Cruise Control

İyi satışlar, bence araçlarla ilgili bilgileri (km, donanım, kaza-boya vb bilgileri) ile düşündüğünüz fiyatları da paylaşırsanız iyi olur. Benim gibi aklında araç değiştirme fikri olmayan birisi bile belki vereceğiniz bilgilere göre bazı yöntemler geliştirerek müşteriniz olabilir.

NOT: Ben araçları görünce, "Mondeo acaba kaç km'de; benim 2011 2.0 CDTI Insignia'da düşük km ise üste para alarak takas düşünür müsünüz; ya da istediğiniz fiyata göre ben aracımı satıp alır mıyım" diye aklımdan geçirdim.

Yorum

Merhaba ufuk bey. Tavsiye icin tesekkur ederim. Insignia forum'da oldugumuz icin mondeo ile ilgili detay vermek istememistim fakat ozetle 312.000 km'de. Motor, yuruyen aksam vb gayet iyi durumda. Ben ikinci sahibiyim. Ilk sahibinin kazalari olmus ufak tefek. bu kazalardan biri de kaput degisimi gerektirmis fakat motorda hicbir darbe yok. Daha detayli bilgi almak isteyen arkadasim olursa dm'den bilgi, fotograf verebilirim.
      Beyaz / Flexride / Çevre görüş 2 / Opel Eye / Stil Paket (19") / Deri Döşeme / Isıtmalı Koltuklar / BOSE Ses Sistemi / Sunroof / Adaptive Cruise Control

Yorum

Hayırlı satışlar.
        Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Hayırlı satışlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı satışlar
            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Teşekkür ederim @ertugrulh @FacomX @ratip

Yorum

Hayırlı Satışlar, Benim aracın İkizi Maşallah...

Yorum

hayırlı satışlar
                  insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                  honda accord 2.4 Executive...

Yorum

emre abi merhaba, veremedin mi arabayı?
                    Saygılar.

2010 Astra Classic III 1.6lt 115hp Esentia
                    2014 İnsignia 1.4 140hp Edition Elegance Still Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: afyigit View Post
                      emre abi merhaba, veremedin mi arabayı?
                      Merhaba Fatih

Mondeo gitti, Insignia kaldi

Yorum

İnsignia tam aradığım özelliklerdeymiş. Fiyatınız neydi acaba bana da emsal olsun. Çg2 afl ve flexiride benim aradığım olmazsa olmazlar.

Yorum

İşleniyor...
                        X