Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Çıkmacı - Mokka AFL Far

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Çıkmacı - Mokka AFL Far

Herkese merhaba,

İstanbul'da opel çıkmacısı ve aldığım çıkma parçayı takacak usta tavsiyesine ihtiyacım var. Opel Mokka AFL far veya far beyninde sorun var. Yetkili servis sağolsun tabi ki sorunu tespit edemedi ve çözemedi. İşin içinden çıkamayınca GM merkezden bilgisayarla bağlanıp tavsiye olarak farın komple değişimine karar verdiler ve 15bin TL masraf çıkardılar.

Öncelikle elinde bu tarz parçaların çıkması olup tak çıkar ile sorun tespit edebilecek bir usta tercihim olur. Yoksa kendim parçacıdan parçayı alıp, ustaya taktırıp, kendim deneme yanılmayla sorunu bulmak zorundayım.

Her tavsiyeniz önemli, şimdiden teşekkürler.
    1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Netten takip ettiğim, hiçbir tanışıklığım olmayan ama gördüğüm kadarıyla başarılı işler gerçekleştiren biryer var. GM Opel garaj diye geçiyor. 0 (212) 482 07 90 telefon numaraları gidip bir gösterin zamanınız olursa. Ziyaret sonrasi firma hakkında da bilgi ve paylaşım yaparsanız, biz forumdaşlarınızda yararlanabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CB View Post
      Herkese merhaba,

İstanbul'da opel çıkmacısı ve aldığım çıkma parçayı takacak usta tavsiyesine ihtiyacım var. Opel Mokka AFL far veya far beyninde sorun var. Yetkili servis sağolsun tabi ki sorunu tespit edemedi ve çözemedi. İşin içinden çıkamayınca GM merkezden bilgisayarla bağlanıp tavsiye olarak farın komple değişimine karar verdiler ve 15bin TL masraf çıkardılar.

Öncelikle elinde bu tarz parçaların çıkması olup tak çıkar ile sorun tespit edebilecek bir usta tercihim olur. Yoksa kendim parçacıdan parçayı alıp, ustaya taktırıp, kendim deneme yanılmayla sorunu bulmak zorundayım.

Her tavsiyeniz önemli, şimdiden teşekkürler.
      ikitelli deki ustalar veya maslakta iyi ustalar var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayabusa View Post
        Netten takip ettiğim, hiçbir tanışıklığım olmayan ama gördüğüm kadarıyla başarılı işler gerçekleştiren biryer var. GM Opel garaj diye geçiyor. 0 (212) 482 07 90 telefon numaraları gidip bir gösterin zamanınız olursa. Ziyaret sonrasi firma hakkında da bilgi ve paylaşım yaparsanız, biz forumdaşlarınızda yararlanabilir.
        GM Opel garaja gittim. Aracı bilgisayara bağlayıp sağ ön far değişmesi gerektiğini söylediler. Parçacısı Ankara'da olduğu için telefon numaramı alıp bana daha sonra fiyat bilgisi vereceği söylendi. Fakat 10 gün oldu geri dönüş yapmadılar. Ciddiyetsiz iş yapan esnafı hiç sevmem. Yine de teşekkürler.

Ayrıca parçacısı neden Ankara'da, neden İstanbul'dan parça bulmak yerine saçma sapan bir şekilde Ankara'dan iş halletmeye çalışıp müşteriyi mağdur ediyorlar onu da anlamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cambazoglu View Post

ikitelli deki ustalar veya maslakta iyi ustalar var.
          illa ki iyi ustalar vardır fakat ben nokta atışı yapabilme ihtimalime karşı bilinen, tanıdık ve daha önce iş yapmış olduğunuz bir usta varsa belki forumda öğrenebilirim diye sormuştum. yoksa oraya gidip dükkan dükkan gezerek usta bulmak kumar işi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CB View Post

illa ki iyi ustalar vardır fakat ben nokta atışı yapabilme ihtimalime karşı bilinen, tanıdık ve daha önce iş yapmış olduğunuz bir usta varsa belki forumda öğrenebilirim diye sormuştum. yoksa oraya gidip dükkan dükkan gezerek usta bulmak kumar işi.
            İkitellide hira far var. Yusuf bey işinizi çözebilir
            İ.o.s.b aykosan sanayi sitesi carsi blok no 4/4 basaksehir ikitelli istanbul

0 (532) 742 78 96

Yorum

İşleniyor...
            X