Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ikinci el yada uygun fiyatlı sıfır muhtelif çeşitte eşya vb malzeme ilanı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ikinci el yada uygun fiyatlı sıfır muhtelif çeşitte eşya vb malzeme ilanı

Forum genelde ortak ilgi alanları olan kişilerin olduğu üyelerden oluşuyor. Bu sebepten dolayı sadece ilanlar kısmına araba ve parçaları dışında muhtelif çeşitli elektronik ve benzeri ilanları da ikinci el ya da sıfır olarak paylaşsak uygun olur mu? Ya da almayı düşündüğümüz malzemenin çok sayıda meslek çeşitliliği olduğu için değerlendirilmesi ve ederinin paylaşılması için ortak ilan paylaşabilir miyiz

Ben daha önce bilgisayar, bisiklet, fotoğraf makinesi gibi eşyaların paylaşıldığını hatırlıyorum. Elde fazlalık olan ama çalışır durumdaki eşyaların yabancıya gitmemesi için forum kullanılabilir. Bu işi meslek olarak yapmak isteyenler olursa ipin ucu kaçabilir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

herkese iyi akşamlar. İkinci el iyi durumda laptop ihtiyacımız var. Varsa satan özelliklerini paylaşabilir mi? Teknik detaylardan anlamadığımdan güven ortamı sebebiyle ilk gönderide forumun önemini yazmıştım.

Yorum

İşleniyor...
      X