Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2009-2012 1.6 T Cosmo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2009-2012 1.6 T Cosmo

Merhabalar , geçen yıl kasım ayında İnsignia yı sattım yeni kasa alacaktım . Uygun ev bulunca evle değerlendirdim parayı. Polo aldım 1.6 tdi . Çok ufak gelmeye başladı. Bebek arabasını koyunca bagaj yok (: 2.0 dizel di benim insignia . Hala aklım onda , ama benzinli alacağım . Çok gezen biri değilim tüplü istemiyorum. 1.6 turbo da kronik sorun var mı ? Kocaelinde ikamet ediyorum çok trafik yok . Yakıt tüketimi aşırı fazla mı ki millet tüp takıyor ?

İlk tercihim takas . 130-140 bine kadar polo ya istiyorlar. İlana koyduğumda 120 veren vardı satmak istemedim. Bulmak zor iş çünkü.

180 bg lik kullanıyorum, istanbul trafiğinde 10-12 litre arası yakıyor. Bulunduğunuz yerde trafik yok ise ve yokuş çok yok ise daha aşağıları görebilirsiniz. Aracın tek kronik sorunu sakin kullanamıyorsun ihihi , insanın sürekli gazlayası geliyor
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
      180 bg lik kullanıyorum, istanbul trafiğinde 10-12 litre arası yakıyor. Bulunduğunuz yerde trafik yok ise ve yokuş çok yok ise daha aşağıları görebilirsiniz. Aracın tek kronik sorunu sakin kullanamıyorsun ihihi , insanın sürekli gazlayası geliyor
      7-8 Litre tutturacağımı düşünüyorum Eskiden çok hızlı kullanırdım . Artık evlendik çocuk olunca 110 gitmeye devam .

Bilgiler için teşekkür ederim . peki 2 bin devir 6. vites km kaç oluyor benzinli de ? Dizel de çok iyiydi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

7-8 Litre tutturacağımı düşünüyorum Eskiden çok hızlı kullanırdım . Artık evlendik çocuk olunca 110 gitmeye devam .

Bilgiler için teşekkür ederim . peki 2 bin devir 6. vites km kaç oluyor benzinli de ? Dizel de çok iyiydi
        2500 devir 120 diye hatırlıyorum. 2000 devir 105-110 arası olması lazım
        Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Gözlemlerime göre Insignia piyasada hep uygun fiyata satıldı/satılıyor. Haliyle bütçesi dizel C sınıfı araca yeten aynı paraya daha iyi araba alacağını farkedip Insignia'ya kayıyor. Ancak istiyor ki 5 litre mazot yaksın haha Bütün LPG olayı burada başlıyor

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İstanbul trafiğinde kullanıyorum,Anadolu yakasında oturuyorum,iş yerimde anadolu yakasında.Yakıt ortalamam yol bilgidayarına göre 8,7l/100km. Son 3500-4000km'lık ortalamam.
            Aracı sakin kullanıyorum,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
              İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Gözlemlerime göre Insignia piyasada hep uygun fiyata satıldı/satılıyor. Haliyle bütçesi dizel C sınıfı araca yeten aynı paraya daha iyi araba alacağını farkedip Insignia'ya kayıyor. Ancak istiyor ki 5 litre mazot yaksın haha Bütün LPG olayı burada başlıyor
              Devir ekonomi devri diyor insanlarımız , ki haklılar. Ama lpg işine karşıyım . Benzinse benzin , mazotsa mazot. Tüp ne bileyim korkarım ben , patlar vs

temiz deri koltuk , sunroof , flexride arayınca tek tük buluyorum , onlarda da ya hasar çok , yada fiyatı çok uçuyor

Yorum

İşleniyor...
              X