Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia sw arka tampon, bagaj kapağı vs.. arıyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia sw arka tampon, bagaj kapağı vs.. arıyorum.

Arkadaşlar herkese merhaba, talihsiz bir kaza sonucu aracım ile barıyerlere vurdum ve aracımın arka kısmı hasar gördü. Kasko ile bazı konularda anlaşmazlığa düşmemizden dolayı aracımı kendim yaptırıyorum. Elinde parça olup satmak isteyen veya bu konuda tanıdık vs vasıtasıyla yardımcı olabilicek varsa pm den veya buradan geri dönüş yapabilirse sevinirim. Bagaj kapağı komple veya parça parça, arka tampon ve tampon demiri kısacası arka tarafa ait herşeye ihtiyacım olabilir. Ayrıca sedan insignia ile sw nin tamponları ve tampon demiri gibi aksamları aynımıdır bilen biri cevaplarsa memnun olurum. Herkese iyi forumlar.
    2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Geçmiş olsun , sw ile nb in tamponları farklı. Yakın bir zamanda boatancı sanayide çıkma bagaj kapağı vardı üzerinde tek stop uyla beraber. Çıkma arka tamoon çok zor. Forum sw yi opc yapan vardı belki onlarda duruyodur. Sw çok güzel ama hiç bir haltı yok. İşiniz zor , kolay gelsin.

Yorum

Burda Ankara Başkent sanayide 1 tane çıkma arka tampon var ama turbo benzinli tamponu. Bir ara arka difüzör bulamadığım için onu alıp çift egzoz bağlatacaktım. Difüzörü bulduktan sonra vazgeçtim. Tampon difüzörle birlikte. Hala duruyor. İlgilenirseniz yerin telefon numarasını verebilirim.
      2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Bu arada ST çıkması bulmak gerçekten zor. İhtimalen arka tampon alt braketlere de ihtiyacınız olacaktır. Fiyatı 20 TL civarı ama Tr de maalesef yok. Yetkili serviste sadece bir tarafı var. Diğer taraf için 40 gün süre veriyor. Ancak bilginiz olsun ST çıkma/orjinal parçaları Polonya/Ukrayna’da epeyce bol.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekeskin97 View Post
          Burda Ankara Başkent sanayide 1 tane çıkma arka tampon var ama turbo benzinli tamponu. Bir ara arka difüzör bulamadığım için onu alıp çift egzoz bağlatacaktım. Difüzörü bulduktan sonra vazgeçtim. Tampon difüzörle birlikte. Hala duruyor. İlgilenirseniz yerin telefon numarasını verebilirim.
          Emre bey pm den yazarmısınız telefon numaralarını. Dediğiniz gibi parçaları bulmak biraz zor uğraştırıcak beni ama illaki vardır diye düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
            Geçmiş olsun , sw ile nb in tamponları farklı. Yakın bir zamanda boatancı sanayide çıkma bagaj kapağı vardı üzerinde tek stop uyla beraber. Çıkma arka tamoon çok zor. Forum sw yi opc yapan vardı belki onlarda duruyodur. Sw çok güzel ama hiç bir haltı yok. İşiniz zor , kolay gelsin.
            Vardı aslında araçları Opc yapan ama duyarmı sesimizi acaba, jilet gibi depoda duruyodur nasıl iyi olur anlatamam bagaj kapağında birşey yok gibi stopları falan sağlam iç demiri sağlam. Demirin üzerinde tampona yakın olan plastik parça zarar gördü o gerekiyor. Yarın gidicem bir yere eksik Bi parça kalırsa yazarım gene burdan. Sağolun yardımınız için.

Yorum

Ozelden attim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekeskin97 View Post
                Ozelden attim.
                Teşekkür ederim.

Yorum

İşleniyor...
                X