Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2013-2015 arası 1.6 Insignia Turbo 170bg araç arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Teşekkür ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LethalSteel View Post
      Herkese ilgileri için çok teşekkür ederim. Bugün 2011 model, Edition paket, 2.0 cdti otomatik aracımla aranıza tam olarak katılmış bulunmaktayım. Konu görevini tamamladığı için kapatılabilir. Teşekkür ederim
      Hayırlı olsun. Aracınızı 100bin km civarıysa yağ soğutucu pompa oringlerini değiştirmenizde fayda var. Yatak sarma gibi problemlerle karşılaşmamanız adına.

Yorum

Yağ soğutucu yazmışım. Yağ pompası olacak. Yağ pompasını yada oringlerini değiştirin. Mümkünse 80 binde bir iyidir.

Yorum

Uyarınız için teşekkür ederim, satıcı bu sorunlardan bilgisi varmış, ben de forum sayesinde bilgilenmiştim. benden önce bu problemler ile karşılaşmamak adına 30bin km önce gerekli bakımları yapmış, rutin bakımları da gecikmeden yapmış. Ustasıyla da görüştüm, tabi yine de değişmeyi düşünüyorum içim rahat etmesi açısından.

Yorum

Aracınız hayırlı olsun sonunda muradınıza erdiniz
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Valla öyle oldu çok teşekkür ederim. Biraz uzun oldu, bekledik ama temiz içime sinen oldu en azından. Başlangıcı 2011 ile yaptık şimdilik, bakalım ben de müdavimi olacak mıyım gerçi öyle olacak gibi duruyor keyif verici bir sürüşü var, en önemlisi de güven veriyor

Yorum

İşleniyor...
              X