Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2013-2015 arası 1.6 Insignia Turbo 170bg araç arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2013-2015 arası 1.6 Insignia Turbo 170bg araç arıyorum

Merhabalar,
    Forumda yeniyim. Uzun zamandır almak istediğim araçlar arasında yaptığım araştırma neticesinde Insignia’da karar verdim. Yaptığım araştırmada da, böyle bir forumun olduğunu ve büyük bir kitleye hitap ettiğini gördüm. Aracı almadan ve aldıktan sonra da hem bana faydalı olacağını, hem de benim bir faydamın dokunacağını düşünerek üye oldum. 1.6, benzinli, otomatik, 2013-2015 arası, sahibinden temiz kullanılmış, düşük km’li (90k altı), tercihen kazasız ya da hafif (önemsiz sayılabilecek) hasar kayıtlı, yine tercihen servis bakımlı bir araç arıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Önce hoş geldiniz diyeyim. Siz malum siteden bakıp ilgilendiğiniz araçların bağlantılarını paylaşın,
    tercih konusunda yardımcı olunur. İyi ve taze bir örnek olarak aşağıdaki bağlantıyı izlerseniz size rehber olabilir.

https://www.insigniateam.com/forum/i...angi-ara%C3%A7

Yorum

Hoşbuldum, ilginiz için teşekkür ederim çeşitli sitelerden takipteyim zaten, tercih aşamasına geldiğimde sizden destek istemeyi düşünüyordum zaten.

Yorum

Hoşgeldiniz öncelikle. İstediğiniz araçtan bende var .
        2014 71k kmde cosmo + sunroof ekstralı 1 parça lokal boyalı otomatşk 1.6 sidi 170 lik. Aracı 62k kmde aldım. 8000₺ye prins lpg tarafımdan taktırıldı. İsterseniz mesaj atın görüşürüz. Komple yetkili servis bakımlı. Aracımın ilanı yok internette

Yorum

Aradığınız aracın manueline sahibim. Otomatiğini kullanıp memnun kalan çok oldu.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Aradığınız aracın manueline sahibim. Otomatiğini kullanıp memnun kalan çok oldu.
            Bir önceki aracım manueldi, otomatik ş.içi daha konforlu ve yormuyor. Şanzuman olarak active select başarılı olduğunu tespit ettim araştırmalarımda.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mbgürhan View Post
              Hoşgeldiniz öncelikle. İstediğiniz araçtan bende var .
              2014 71k kmde cosmo + sunroof ekstralı 1 parça lokal boyalı otomatşk 1.6 sidi 170 lik. Aracı 62k kmde aldım. 8000₺ye prins lpg tarafımdan taktırıldı. İsterseniz mesaj atın görüşürüz. Komple yetkili servis bakımlı. Aracımın ilanı yok internette
              İlginiz için teşekkürler, özelden yazdım ????????

Yorum

Hiç mi yok yav arabasını satan?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LethalSteel View Post
                  Hiç mi yok yav arabasını satan?
                  Herkez seviyor aracını.Genelimizde gönül bağı var aslanlarımızla

Yorum

Benim de olsun bir gönül bağım, bağlanalım falan, onu yıkamaya götüreyim, benzincikler alayım falan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LethalSteel View Post
                      Benim de olsun bir gönül bağım, bağlanalım falan, onu yıkamaya götüreyim, benzincikler alayım falan
                      İnşallah gönlüne göre bulursun

Yorum

Amin inşallah

Yorum

Arkadaşlar konuya bir güncelleme yapabilirim. 2011-2015 arası model de düşünebilirim. Satmayı düşünen varsa iletişime geçebiliriz.

Yorum

Herkese ilgileri için çok teşekkür ederim. Bugün 2011 model, Edition paket, 2.0 cdti otomatik aracımla aranıza tam olarak katılmış bulunmaktayım. Konu görevini tamamladığı için kapatılabilir. Teşekkür ederim

Yorum

Aracınız hayırlı olsun

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                              X