Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi araç

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hangi araç

Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim, geçen hafta mevcut aravimi sattım ve gözümü insigniaya dikmiş vaziyetteyim. Aşağıdaki iki araç arasında kararsız kaldım.
    1) https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...40693296/detay

2) https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...41474054/detay

Sizce 2015 ama kmsi fazla olan araç o özellikler sebebiyle fiyat farkına değer mi değmez mi? (İnsigniaya hiç binmedim, eski arabam B segmentti. Özellikleri internetten incelediğim için teorik olarak biliyorum ama pratikte ne kadarbise yarıyor fikrin yok. Mesela flexiride şase 1.6 dizel motorda spor modda olup olmaması ne kadar fark yaratıyor fikrim yok)

Hadi bir el atın, bu garip arkadasinjzi da Insignia sahibi yapalım.

Cevap verecek herkese şimdiden teşekkür ederim. ☺

İlk araç forumdan bir arkadaşımızın aracı. Aynı zamanda benim eski aracımda bu özelliklere sahipti. Aradaki fiyat farkı bunun 2 katı bile olsa yine değerdi öyle söyleyebilirim. ​​​​​​
    Spor modda olması arabaya güzel bir sürüş karakteri ve dinamizm katıyor. Gaz inanılmaz tepkili oluyor ve sertleşen süspansiyonlar( Süspansiyon müdahalesi çoğu aracın spor modunda yoktur) yol hakimiyetinizi artırıyor. Tour modu da 19janta rağmen konfor olabileceğini gösteren mod

Yorum

Konuyu paylaşmayı bilmiyorum ama drdilmen arkadaşımız ile irtibata geçerseniz size daha detaylı bilgi verecektir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: wakeupkid View Post
        Konuyu paylaşmayı bilmiyorum ama drdilmen arkadaşımız ile irtibata geçerseniz size daha detaylı bilgi verecektir.
        Tesekkurler ilginiz için. drdilmen bey 1. aracın sahibi mı yoksa ?

Yorum

Bence birinci araç özelliği bakımından pişman olmazsınız
          Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SoulDemon View Post

Hayır, değil, ama birebir aynı araçtı, bildiğim kadarı ile birkaç günde satıldı.
            Birinci araç beş yıldız, ikinci ile kıyas götürmez, servis bakımlı ise gözü kapalı alın derim.

Yorum

Merhabalar...
              Benim aracın aynısı ilk ilanla. Ben sattım. KEsinlikle ilk ilan diyorum. Ek paketler insignia yı farklı ve zevkli kılan unsurlar. O yüzden ilk ilanı tercih edin derim temizse... 5 fazla olsun o olsun derim. Satarken de ciddi fark yaratır.
              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Merhabalar...
                Benim aracın aynısı ilk ilanla. Ben sattım. Kesinlikle ilk ilan diyorum. Ek paketler insignia yı farklı ve zevkli kılan unsurlar.
                O yüzden ilk ilanı tercih edin derim temizse... 5 fazla olsun o olsun derim. Satarken de ciddi fark yaratır.
                Cem Bey kardeşim, sizin aracı Batuhan arkadaşımız mı aldı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Merhabalar...
                  Benim aracın aynısı ilk ilanla. Ben sattım. KEsinlikle ilk ilan diyorum. Ek paketler insignia yı farklı ve zevkli kılan unsurlar. O yüzden ilk ilanı tercih edin derim temizse... 5 fazla olsun o olsun derim. Satarken de ciddi fark yaratır.
                  Size özelden birkaç soru sorabilir miyim acaba ?

Yorum

tereddütsüz tartışmasız ilk ilan
                    Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Peki bu araçların piyasası nedir arkadaşlar ? Yani ilk ilandaki araç pahalı mıdır yoksa makul müdür ? (O kadar kısa süredir alınık araç bakıyorum ki piyasasını bilmiyorum)

Yorum

Peki bu araçların piyasası nedir arkadaşlar ? Yani ilk ilandaki araç pahalı mıdır yoksa makul müdür ? (O kadar kısa süredir alınık araç bakıyorum ki piyasasını bilmiyorum)
                        120-125 bin arasında bir fiyata alınır diye düşünüyorum.

Yorum

Şaman TÜRKSOY Necmeddin Bey, ilginize tşk. Maalesef araci ben alamadim. Sebebi ise is yerinde izin almanin sıkıntılı bir zamana denk gelmesi. Sagolsun Cem Hocam alicisi olmasina ragmen benim icin araci 10 gun bekletebilecegini soyledi. Fakat ben izin durumu garanti olmadigi icin engel olmak istemedim. Ankaradan araci benim icin alacak arkadas ararken arac da satildi...
                          Alana, satana hayirli olsun. Gs lere bakiyorum. Onlar da 2 ay oncesine gore 15 bin prim yapmis. Neyse artik kisin gelmesini beklicez. Yeter ki cepte para olsun, uyguna guzel arac denk gelir.
                          Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia View Post
                            Şaman TÜRKSOY Necmeddin Bey, ilginize tşk. Maalesef araci ben alamadim. Sebebi ise is yerinde izin almanin sıkıntılı bir zamana denk gelmesi. Sagolsun Cem Hocam alicisi olmasina ragmen benim icin araci 10 gun bekletebilecegini soyledi. Fakat ben izin durumu garanti olmadigi icin engel olmak istemedim. Ankaradan araci benim icin alacak arkadas ararken arac da satildi...
                            Alana, satana hayirli olsun. Gs lere bakiyorum. Onlar da 2 ay oncesine gore 15 bin prim yapmis. Neyse artik kisin gelmesini beklicez. Yeter ki cepte para olsun, uyguna guzel arac denk gelir.
                            GS alacaksanız biraz acele edin, çünkü artık kış-yaz fark etmiyor, hatta bence kışın araba daha çok lazım.Önümüzdeki yıl bu fiyatların 10-15 bin üzerini göreceğimize kesin gözüyle bakıyorum.Bu yüzden satılık arabama 198 teklif geldi,vermedim. Satılırsa 200, satılmazsa keyifle binmeye devam edeceğim.
                            Gönlünüze ve kesenize göre bir araba bulmanız temennisi ile esen kalın.

Yorum

Kullanmadığım için olsa gerek ama Insignia gibi D sınıf, 1.6 dizel motorlu, ıslak ağırlığı 1700 KG'lık bir araç alıp da Flexride'dan yüksek performanslı bir sürüş beklemek bana biraz tuhaf geliyor. Tamam böyle bir beklenti olabilir ama firmalar bunun için 2.0, 2.5 motor ya da daha üst modellerde 6 silindirli 3000 cc turbo motorlar yapmışlar. O arabadan performans beklenir ama Flexride var diye 1.6 dizel motordan alınabilecek ek performans talep sahibini ne kadar tatmin edebilir bilemiyorum. Insignia, güvelik ve konfor temelli kullanım için tasarlanmış bir araç...

Birinci aracın diğerine kıyasla, şerit ve tabela takip değil ama deri koltuk gibi görünen ve her an hissedilebilen ek donanımları cazip görünüyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X