Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Orjinal paspas

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Orjinal paspas

Merhaba arkadaslar 2015 insigniam icin orjinal paspas aramaktayim elinde olan varsa iletisime gecebilirmi benimle.

Serviste bulamadınızmı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Opelgm.com ‘a bakabilirsiniz.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
      2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

675 tl cik serviste ????

Yorum

Internette paspasin kalinligina gore degisen fiyatlarda araca ozel dikilen paspaslar var. Max 200 tl civarinda.
          2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Bence Paspasın orijinal GM olmasına gerek yok, Araca uyumlu olsun, klipsleri olsun-kaymasın, koku yapmasın yeterli benim gözümde...
            Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post
              Bence Paspasın orijinal GM olmasına gerek yok, Araca uyumlu olsun, klipsleri olsun-kaymasın, koku yapmasın yeterli benim gözümde...
              Orijinal olmayan paspas pedallara uyumsuzluk erken çatlama koku gibi sorunlar yapıyor. İnsignia'mdaki paspasları (1 set kışlık orj kauçuk, 1 set orijinal yazlık paspas) çiğneye çiğneye eze eze kullanmama rağmen deformasyon çatlak olmadan 5 yılı devirdi. Asıl problem yan sanayi 3d-4d gibi paspaslardaki evoporasyon yani plastik içeriğin sıcaklıkla havaya karışması. Bu durum kısa sürede astım nefes darlığı gibi sorunlara yol açarken uzun dönemde akciğer kanseri ve karaciğer kanserine yol açması. 2015 yılında rusyada paspas üreten bir fabrikanın işçilerinde seri karaciğer kanseri vakalarının görülmesi üzerine bizim çok sevdiğimiz LLocker firmasının ürünlerinin AB sınırlarında satışı yasaklanmıştı.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
              2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Orjinal 2. El buldum arkadaslar .konu kapatilabilir tesekkurler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mccoffeer View Post

Orijinal olmayan paspas pedallara uyumsuzluk erken çatlama koku gibi sorunlar yapıyor. İnsignia'mdaki paspasları (1 set kışlık orj kauçuk, 1 set orijinal yazlık paspas) çiğneye çiğneye eze eze kullanmama rağmen deformasyon çatlak olmadan 5 yılı devirdi. Asıl problem yan sanayi 3d-4d gibi paspaslardaki evoporasyon yani plastik içeriğin sıcaklıkla havaya karışması. Bu durum kısa sürede astım nefes darlığı gibi sorunlara yol açarken uzun dönemde akciğer kanseri ve karaciğer kanserine yol açması. 2015 yılında rusyada paspas üreten bir fabrikanın işçilerinde seri karaciğer kanseri vakalarının görülmesi üzerine bizim çok sevdiğimiz LLocker firmasının ürünlerinin AB sınırlarında satışı yasaklanmıştı.
                  Sağlık boyutu en önemli kısmı bence. Arabamda 2 bebek taşıyorum. Bu bahsettiğiniz detayları hatırlatmanız sonrası indirim günlerinden almış olduğum havuzlu paspası çöpün kenarına koyacağım sanırım...
                  Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
                  X