Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 2015-2017 dizel otomatik alınacak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia 2015-2017 dizel otomatik alınacak

Merhabalar,
    Yeni üye oldum. Insignia almaya karar verdim dün.
    Şirket üzerine alacağım
    Bütçem 120-125bin civarında ama çok ikna olur isem 130bin'i de zorlayabilirim
    Malum siteden bakıyorum araçlara ama açıkçası hakim değilim
    Bu sitenin güvenli olduğunu düşündüğüm için sizden destek rica ediyorum
    Önereceğiniz araçların linkini gönderirseniz, inceleyebilirim

syg,
    yusuf

Hoş geldiniz. Doğru tercih ve doğru adrestesiniz. Siz önceliklerinizi belirtin mutlaka yardımcı olan olacaktır

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Aramıza welcome

Tanışma bölümünde bir başlık açar ve kendinizi tanıtırsanız hem sitenin adeti
      yerini bulmuş olur, hem de sizi daha iyi tanımış oluruz. Bahsettiğiniz bütçe ile
      makul km yapmış dolu bir makyajlı 1,6 cdti , hatta opc line bir sport alınabilir.

Yorum

en fazla 50.000 km olabilir, sunroof olmalı. Cosmo ile OPC arasında çok fark var mı? yani km ve kazasızlık anlamında benzer cosmo ve OPC modeli arasında fiyat farklı beklemeli miyim?
        Malum sitede benim listeme giren çok fazla Cosmo var, nelere dikkat etmem yada neleri sorup sorgulamamı önerirsiniz?

syg,
        yusuf

Yorum

Yusuf Bey, öyle bir ortamda yaşıyoruz ki eskiler için yüz karası, ar vesilesi olan davranışlar,
          akıllılık, iş bilmek, marifet olarak görülüyor. Bu cümleden olarak, insignia pek çok versiyonu
          olan bir araç, şayet iyi tanımıyorsa alıcının cosmo diye edition alması muhtemeldir.İnsanlar
          araçlarında olmayan donanımları varmış gibi (bilerek-bilmeyerek) yazıyorlar, bazen öyle
          abartılı oluyor ki ister istemez ikaz ediyorsunuz, bu yapılan doğru değil, arabayı bilen biri gelir
          araca bakar, utanır mahcup olursunuz dediğinizde aldığınız cevap:Sen kendi işine bak! oluyor.

Binaen aleyh , çok dikkatli bir seçim yapmalı ve paranızın azami karşılığını almaya çalışmalısınız.
          İnsignia'yı biraz tanıyan bir kişi olarak seçtiğiniz-beğendiğiniz araçların linklerini bizimle paylaşırsanız,
          doğruya en yakın objektif değerlendirmelerle site sakini kardeşlerimizle birlikte size yardımcı olmaya
          gayret ederiz, bundan hiç kuşkunuz olmasın.

Yorum

İlginiz için teşekkürler
            Cosmo+stil pakete odaklandım
            3 ilandaki araçları görmeyi planlıyorum, sizin yorumlarınız da benim için çok önemli
            https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24615586/detay
            https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...21764490/detay
            https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...15524974/detay

syg,
            yusuf

Yorum

Yusuf Bey, araçların birinci linkteki arabada açılır tavan yok (siz olsun diyordunuz)
              ötekilerden Kocaeli'nde olan lacivert (siyah gibi bakımı çok zor) bej deri koltuklar
              iyi, ama hiçbirinde flexride şasi yok, bu kötü. Çünkü bu donanım biz insigniacılar
              için olmazsa olmaz bir donanımdır.Orijinal (fabrikasyon) alınır ve sonradan eklemek
              mümkün değildir. Baktığınız araçların hepsi stil paket, güzel arabalar ama acele etmeyin
              derim, flexride şasi olan bir araba için biraz sabırlı olun, mutlaka bir tane çıkacaktır.
              Beklediğinize değeceğinden emin olabilirsiniz. Bu sözünü ettiğim araçtan site üyesi
              Selçuk Tuncer kardeşimizde var, 2015 model, ama satmak isteyeceğini hiç zannetmiyorum.
              O araçlar full+full donanımlı olarak bayilere test aracı olarak gönderilmişti, çoğu 15-20 bin
              km satıldılar, ama tekrar düşeceklerdir, biraz sabır.

Fiyatlar hakkında bir fikir beyan etmedim, çünkü ikinci el biraz uçmuş gibi. Fikir vermesi
              bakımından söyleyeyim, bunun 2.0 cdti 170 hp 4x4 dizel olanını (15.000 km idi) 125.000.-
              tl satmıştım. Şu an o arabalardan bir tane ilaç için satılık ilanı yok.

El birliği ile size güzel bir araba buluruz, acele etmeyin yeter ki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusufsahin View Post
                İlginiz için teşekkürler
                Cosmo+stil pakete odaklandım
                3 ilandaki araçları görmeyi planlıyorum, sizin yorumlarınız da benim için çok önemli
                syg,
                yusuf
                Kocaeli'ndeki arabaya ben bakabilirim, aynı muhitte ünlü Tarcanlar Ekspertiz var,
                orada da gerekirse ekspertizini yaptırırsınız, ama önce flexride şasi bir araç için
                biraz bekleyin derim.

Yorum

Şimdi aklıma geldi, Çorum'da ikamet eden Üroloji uzmanı bir arkadaşımız var, Cem Bey,
                  bayramdan evvel konuştuğumuzda daha küçük bir araca (Astra K) geçmek istediğini söy-
                  lemişti, hala aynı fikirde mi bilmiyorum, onun aracı da Selçuk Bey kardeşimizin arabası
                  gibi 2015 model flexride şasi full+full , Antalya'da yetkili bayinin test aracıydı, 12 bin km
                  iken almıştı. Arzu ederseniz fikrini sorarız veya kendisi buradan haber verir.

Yorum

Merhabalar. İnşallah dilediğiniz araca sahip olursunuz.
                    Şaman abinin de söylediği gibi 2. el fiyatları şuan adeta korkunç. daha da iflah olacağını sanmıyorum ama neyse bakalım. ümit işte.

o bantlarda Şaman abinin bahsettiği bir araca sahip olabilirsiniz ama sabırlı olmak lazım evet. Elbet çıkacaktır karşınıza. Zaten linkleri paylaşıyorsunuz, görenler yardım edecektir. Şimdiden hayırlı olsun.
                    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Ben de geçen sene baya aramıştı. Mondeo satılmış olmasaydı görüşebilirdik. Satılık başlığı altında ilanım halen duruyor, o ilanı da kaldırmak gerek aslında.

Aradığınız özelliklerde bir araç sahibi olarak naçizane tavsiyem; kesinlikle flexyride ve çevre görüş 2 paketi olsun alacağınız araçta...
                      2015 1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo
                      Beyaz / Flexride / Çevre görüş 2 / Opel Eye / Stil Paket (19") / Deri Döşeme / Isıtmalı Koltuklar / BOSE Ses Sistemi / Sunroof / Adaptive Cruise Control

Yorum

Herkese iyi günler. Bende 1.6 cdti insignia almak istiyorum. Önceliğim düşük km cosmo stil paket. Yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: suz42 View Post
                          Herkese iyi günler. Bende 1.6 cdti insignia almak istiyorum.
                          önceliğim düşük km cosmo stil paket. Yardımcı olursanız sevinirim...
                          Önce hoş geldiniz diyeyim.
                          Tanışma sayfasında bir başlık açıp kendinizi tanıtırsanız hem sitemizin adeti yerini bulmuş olur,
                          hem de sizi yakından tanımış oluruz.Malum sitede biraz vakit geçirip beğendiğiniz vasıtaların
                          linklerini paylaşırsanız herkes yardımcı olmaya çalışır.

Yorum

İşleniyor...
                          X