Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 cdti sport (20 jantli paketi) ariyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia 1.6 cdti sport (20 jantli paketi) ariyorum

Arkadaslar merhaba polo aracimi satiyorum ve insignia 1.6 cdti 20 jant paketli versiyonunu ariyorum.satmak isteyenler bana ulasabilirmi. 05324506888

Kimse satmak istemiyormu ????

Yorum

hayııırrrr
      1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
      2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
      3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
      4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
      5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
      6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Internette Stil paketli bir araç bulup onu 20 inç jant'larla değiştirebilirsiniz, en pratik çözüm bu olur. Ama 20 inç jant hem konfor hem de maliyet olarak üzer bilginiz olsun.

Yorum

19 luk cosmo sunroof still tavsiye ederim.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhanc64 View Post
            hayııırrrr
            hahahha güzel cevap

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
              Internette Stil paketli bir araç bulup onu 20 inç jant'larla değiştirebilirsiniz, en pratik çözüm bu olur. Ama 20 inç jant hem konfor hem de maliyet olarak üzer bilginiz olsun.
              Zaten sport donanımda stil paket oldu mu 20 inç jantlar mevcutta var. Ancak siz sanırım cosmo için söylediniz onda mevcutta 19 var ve bence değişmeye gerek yok çok güzeller Bunun haricinde maliyet olarak 20 üzer (beni de üzüyor) ancak konfor olarak emin olun 19-20 arasında çok ufak fark var. Nereden mi biliyorum; 6 ay 18 inç 6 ay 20 inç jantlarla geziyorum oradan malumat sahibiyim.

Yorum

Aradığınız aracı bulabildinizmi?

Yorum

Daha bulamadim.Bir kac araca baktim ancak ucuk fiyatlardan bahsesiyorlar

Yorum

İşleniyor...
                  X