Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İzmir'dem merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İzmir'dem merhaba

Herkese merhaba,

İsmim Hünkar.
    2015 Insignia 1.6 T 170 bg Edition Elegance ile aranıza İzmir'den katılıyorum. Aracı uzun ve detaylı araştırmalarım sonucu 15 gün önce almaya karar verdim. Karar verme sürecinde forumunuzu okudum inceledim. Bu vesileyle güzel paylaşımlarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Benzer paylaşım ve etkinliklerinizde en kısa sürede görüşmek üzere.

Sağlıklı günler.

Orjinal yazı sahibi: HC35 View Post
    Herkese merhaba,

İsmim Hünkar.
    2015 Insignia 1.6 T 170 bg Edition Elegance ile aranıza İzmir'den katılıyorum. Aracı uzun ve detaylı araştırmalarım sonucu 15 gün önce almaya karar verdim. Karar verme sürecinde forumunuzu okudum inceledim. Bu vesileyle güzel paylaşımlarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Benzer paylaşım ve etkinliklerinizde en kısa sürede görüşmek üzere.

Sağlıklı günler.
    Aracınız hayırlı olsun.İsterseniz insigniateam İzmir whatsap grubumuza gelin.Linki atıyorum,tıklamanız yeterli.

https://chat.whatsapp.com/BwLAicyC5240OwXGDxzfw0

Yorum

Hoş geldiniz Hünkar Bey, aracınız hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz, Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Yorum

Hayırlı olsun.sağlikli günlerde kullanın inslh

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Merhabalar hoşgeldiniz.

Yorum

welcome keyifli forumlar
                2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

İşleniyor...
                X