Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

Merhaba arkadaşlar.Ben İlker Kayalar.Kahramanmaraş'ta yaşıyorum.Şu an için bir insigniam yok ama sizlerden de yardım alarak iyi bir araç almak istiyorum.Teşekkürler...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...00392349/detay arkadaşlar bu araca ne dersiniz.

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz.

Benim tavsiyem Edition Elegance değil Cosmo alın. Tek başına AFL farlar bile yeterli sebep. Yakıt ekonomisi önceliğiniz ise henüz LPG takılmamış bir araç bulun. Düzgün olmayan montajlar yüzünden çok kullanıcı mağdur oldu. Hem ilk siz taktırırsınız hem de emin olduğunuz bir yerde düzgün bir işçilik ve AFR ayarı yaptırırsınız.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Merhaba Konyadan Alper. Herkese iyi akşamlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilkerk View Post
            https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03044690/detay Hocam şöyle bir ilan var. Araç sahibini tanımıyorum. Benim arabamla aynı. Tavsiye ederim.

Yorum

Hoş geldiniz Alper Bey. Siz de kendinize ait bir tanışma konusu açın sizi daha yakından tanıyalım

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Merhabalar aramıza hoşgeldiniz.

Yorum

Hoşbulduk. Nasıl yazacağım tanışma konusu bilmiyorum ki hocam ☺️ Yanlış yere mi yazmışım?

Yorum

Hoşgeldiniz iyi forumlar

Yorum

Hoşgeldiniz

Yorum

Merhaba,
                        Önceliğim şu malum şu an kullandığım araç dizel ve b segment bir araç.Yakıtı uygun ama 8 8.5 lt kadar benzin yakan bir insigna olursa tüp düşünmem alacağım araçta.Sizin öneriniz 1.4 t mi yoksa 1.6t mi olur.1.4t performansı nasıldır.Ortalama aylık 1000 - 1100 km yol yapıyorum.

Yorum

Ayrıca bilgisi olan arkadaşlar.1.4t edition elegance özellikleri arasında AFL far sistemi var mıdır?Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum

1.4T'lerde insanlar yakıttan memnundu. Her turbo benzin gibi dur kalkı sevmez tabi. Ayrıca bu motorlar LPG ile uyumda daha başarılılar. Fabrikasyon versiyonları da mevcut. Dikkat edilmesi gereken nokta 1.4T'li Cosmo yoktur. En doluları Edition Elegance + "Yeni Stil Paket"tir. Bunlarda AFL vardır. Sadece Stil Paket yazıyorsa AFL yoktur. Bu dediklerim sanırım 2012 ve 2013 model makyajsızlar için geçerli. 2013 sonrası makyajda farlar mercekli ama AFL yok.

Ya da temiz makyajsız 1.6T Cosmo bulacaksınız. Hem dolu olacak hem de LPG'yi ilk siz taktıracaksınız. Kesinlikle düzgün montajdan ve AFR ayarından emin olacaksınız. Bu şekilde de memnun olan kullanıcı çok. Makyajlı 1.6T ise direkt enjeksiyonlu tamamen farklı bir motor. LPG sıvı sistem ve pahalı olduğu için taktıranı az ve muhtemel sorunlar pek bilinmiyor.

Eğer Kahramanmaraş düzgün ve sakin trafiği olan bir kentse benzinli haliyle de az yakabilirsiniz. 8.5-9 litrelere inen kullanıcılar vardı. Gene de B sınıfı dizelden geçiş yapacaksınız, yakıt başlangıçta illa fazla gelecek. Sırf bu sebeple insanlar yanlış karar verdiklerini düşünebiliyorlar. Burada açık bir sınıf farkı var, elma ile armutu karşılaştırmamak lazım. Ben de zamanında dizel Megane'dan geçiş yaptığımda "Ne oluyoruz" demiştim Aslında aracın alım ve işletme maliyetini aracın verdiği faydalarla birlikte değerlendirmek gerekiyor. Sınıf, teknoloji, yol tutuş, konfor, güç gibi konularda üst düzey bir aracı makul bir fiyata aldığınızda işletme maliyetinin biraz fazla olmasının aslında olağan olduğunu kabul ettiğinizde daha rahat ediyorsunuz. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz

Yorum

İşleniyor...
                            X