Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bagajdaki Dikdörtgen Bölme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bagajdaki Dikdörtgen Bölme

Merhaba arka koltuk arkasindaki kilit işareti olan bölümü birtürlü açmayı başaramadım ne işe yarıyor acaba bir de gece kısa farlar afl olmasına rağmen uzun mesafede çok başarısız aracın ön mesafesine yakın gidiyorlar yuksek hizlarda afl farın farları ileriye doğru ayarlaması gerekmiyor mu? otomatik uzun far çalisiyor onda sıkıntı yok

Bagaj tarafından onu kilit açma sembolüne doğru çevirerek kilidini açmış olursunuz. Sonrasında aracın arka koltuğundaki kol dayamayı aşağı indirip kapağı elinizle kolayca açıp bagaja erişme imkanınız olur. Uzun yolda arkada oturan kolayca açıp bagaja ulaşabilirsiniz.
    Far mevzusu ise göreceli. Ben insignia ların afl aydınlatmasını çok başarılı buluyorum. Kimisi yetersiz görüyor. Herhangi bir arıza yoksa kişiden kişiye farklılık gösterebilir beğenisi..
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

anladim hocam tesekkurler kisa farlarin biraz daha ileriyi gostermesine alismisim yuksek hizda karanlik urkutuyor hayvan v.s cikacak diye virajlari da kestiremiyor insan

Yorum

Afl hıza göre ve hava şartına göre aydinlatacagi mesafeyi kendi ayarlar genelde başarılıdır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

AFL'nin mekanik ayarı da var, belki far ayarı bozulmuştur.
          InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
          X