Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jant Temizleme+Boyama için Tavsiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Jant Temizleme+Boyama için Tavsiye

Arkadaşlar hayırlı Pazarşar herkese öncelikle..

İnternetten de araştırdım bu olayı birkaç yer buldum açıkçası fakat sizlere de sormak istedim.
    Referans olarak gösterebileceğiniz yada yaptırıp ta memnun kaldığınız bir yer var ise bilmek isterim.

18 Jantlarım artık biraz yıprandı özellikle yaza hazırlık olsun diye arabaya Pasta/Cila yaptırdıktan sonra hepten gözüme çarpmaya başladı.
    Jantlarım güzel bir şekilde elden geçerek temizlenmesi + boyanın yenilenmesi gerekiyor.

Varsa bildğiniz bir yer tavsiyelerinizi bekliyorum.
    İstanbul içi gerekiyor

Daha yeni yaptırdım, 20" OPC jantların yüzeyi tornalanarak tamir ediliyor ve boyanıyor, gayet güzel yaptılar. isterseniz ilgili kişinin telefonunu özelden telefonunu atarım
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
      Daha yeni yaptırdım, 20" OPC jantların yüzeyi tornalanarak tamir ediliyor ve boyanıyor, gayet güzel yaptılar. isterseniz ilgili kişinin telefonunu özelden telefonunu atarım
      İstanbul'da nerede yaptırdınız. Ben de temizletmeyi düşünüyorum.

Yorum

memnun kaldıysanız ve tavsiye ediyorsanız lütfen ilgili yerin yahut kişinin bilgilerini paylaşabilir misiz
        Ve
        4 adet Jant temizlik+ne tür bir işlem gördüyse şayet !!
        ne kadar verdiniz ?

Yorum

Benim ne kadar verdiğim önemli değil çünkü jant modeline göre ve yapılacak işleme göre fiyat değişir, kimi jant tornalanıyor kimisi macunlanıyor, çift renk boya olanlar var vs. En doğrusu direkt firmayla görüşmeniz. Telefonu özel mesajla atıyorum.
          InsigniaTEAM

Yorum

Benim ne kadar verdiğim önemli değil çünkü jant modeline göre ve yapılacak işleme göre fiyat değişir, kimi jant tornalanıyor kimisi macunlanıyor, çift renk boya olanlar var vs. En doğrusu direkt firmayla görüşmeniz. Telefonu özel mesajla atıyorum.
            Telefonu bana da mesaj atabilir misiniz

Yorum

Tornalama konusunda biraz fikir ayrılıkları vardı, yani çok minimalde olsa aslında jantı inceltiyorsunuz. Güvenlik açısından sıkıntı yaratır falan gibi görüşler vardı

Yorum

İstanbul anadolu yakası için göztepede özsaygılı var bu konuda.
                34HZD10

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

Tornalama konusunda biraz fikir ayrılıkları vardı, yani çok minimalde olsa aslında jantı inceltiyorsunuz. Güvenlik açısından sıkıntı yaratır falan gibi görüşler vardı
                  Benimde yol tutuş yada sağa sola çekme gibi durumlara sebep olurmu diye endişem vardı ama jantçı açıklamalarını yaptı, göbek üzerinden tıraşlama yapmadığı için lastik izinde herhangi bir değişim olmuyor, lastik yolda yine aynı ize basıyor. Jant ile lastiğin birleşim noktalarına da müdahale olmadığı için yine güvenlik konusunda bir soruna sebep olacağını sanmıyorum. Sadece dış yüzey çok az bir miktar (muhtemelen 1-2 mm arası) tıraşlandı
                  InsigniaTEAM

Yorum

Benimde yol tutuş yada sağa sola çekme gibi durumlara sebep olurmu diye endişem vardı ama jantçı açıklamalarını yaptı, göbek üzerinden tıraşlama yapmadığı için lastik izinde herhangi bir değişim olmuyor, lastik yolda yine aynı ize basıyor. Jant ile lastiğin birleşim noktalarına da müdahale olmadığı için yine güvenlik konusunda bir soruna sebep olacağını sanmıyorum. Sadece dış yüzey çok az bir miktar (muhtemelen 1-2 mm arası) tıraşlandı
                    O zaman sizin uzun dönemli geri dönüşeriniz bizler için çok önemli. Sizi takip ediyor olacağım, çünkü jantta öncelikle güvenlik ardından estetik çok önemli

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

O zaman sizin uzun dönemli geri dönüşeriniz bizler için çok önemli. Sizi takip ediyor olacağım, çünkü jantta öncelikle güvenlik ardından estetik çok önemli
                      valla uzun dönem geri dönüşüm muhtemelen olmaz çünkü hem araba benim değil hemde araba yatıyor ihihi
                      görüntü olarak yeni sıfır jant takımı alıp takmış gibi oldu, arabanın fotoğraflarına bakıp duruyorum, iyiki yaptırmışım yani o derece
                      InsigniaTEAM

Yorum

İlk sorum: Jantlar orijinal OPC jantları mı?
                        İkinci sorum: Öncesi ve sonrası fotoğrafı var mı?
                        1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CB View Post

İlk sorum: Jantlar orijinal OPC jantları mı?
                          İkinci sorum: Öncesi ve sonrası fotoğrafı var mı?
                          Orijinal OPC jant
                          Öncesi sonrası çekmek aklıma gelmedi, sonrası detaylı foto da çekmemişim ama elimdekileri ekleyim;

İlk fotoda ön jant tamirli, arka jant eski jant.
                          2 ve 3. fotolar da eski halinin yakın çekimi. çizik haricinde vernik atmaları da vardı. devamı tamir edildikten sonrası.

Son düzenleme: cagri; 11.05.2019, 00:19.
                          InsigniaTEAM

Yorum

Fotoğraflar için çok teşekkürler. Gerçekten aydınlanmamı sağladı. Ben de düşünüyorum fakat Antalya'da olduğum için buralarda bu işlemi yapan, güvenilir birisini bulmam lazım.
                            1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

Meraba özelden numarayı alabilirmiyim bizim jantlarda ezikler kaldırım sürtmeleri ve balata tozları çıkmamaya başladı.

Yorum

İşleniyor...
                              X