Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Türkiye ve Reis Otomotiv'den BUGÜNE KADAR BİR CEVAP YOK ?????

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Türkiye ve Reis Otomotiv'den BUGÜNE KADAR BİR CEVAP YOK ?????

Opel Müşteri Hizmetleri: (İzmir) 0 232 853 2330 ile yaptığım görüşme sonucu Özcan KEKLİK'e nasıl mail ile ulaşabilirim sonucu üzerine, ilgili kişiden aldığım mail adresi ile yakınmamı ilettim.

Gönderilen mail adresi : opel.turkey@gm.com
    Tarih: 17.09.2012
    Saat: 10:18

Sayın, Özcan KEKLİK

2010 model İnsignia aracımın Navigasyon güncellemesine ait DVD'nin gelip gelmediği hususunda 15.09.2012 Ankara Reis Otomotiv, Müşteri Temsilcisi Çiğdem hanıma uğradım, Kendisine ve ilgilenen diğer teknik ekibe tek tek teşekkür ederim.

Ancak, "insigniateam" üyesi olarak bir husus hakkında serzenişte ve üzüntülerimi belirtmek istiyorum.

Müşteri temsilciliği, Servis binasının en alt katında, havasız, camsız, gün yüzü görmeyen araçların bakım ve tamir işlemlerinin yanında lastik, eksoz ve yemek kokusu ile diğer materyallerinde birleşmesi nedeniyle ağır bir kokunun çalışma odasını kaplaması beni üzmüştür.

Bu kadar değerli bir marka sahibi kurumun, müşterilerini daha nezih ve güzel bir ortamda karşılaması, müşterisine daha uygun bir ortamda bilgilendirme&hizmet etmesinin uygun olacağını düşünmekteyim.

Müşteri memnuniyeti demek her şey demektedir.

Saygılarımla.

Cemil Nişankaya
    06 DF 4166
    (İnsigniaTeam üyesi)
    ( http://www.insigniateam.com/forum/index.php )

Veeeeee bugüne kadar hiçbir yanıt gelmemiştir.
    __________________________________________________ _______________

Aynı yakınma Opel Reis'in internet sayfası İletişim Bölümündeki forum doldurularak gönderilmiştir.

Gönderilen mesajıma "Otomatik Yanıt" olarak

REİS OPEL İletişim otomatikyanit@opelturkiye.gen.tr
    17 Eylül

Kime: bana

Sayın Cemil Nişankaya
    Talebiniz ile size hizmet etme fırsatını bize verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Size en iyi ve en uygun seçenekleri sunmak istiyoruz.

Taleplerinizi ilgili personele ilettik. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.

Eğer bizimle bizzat görüşmek isterseniz bizi aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz.
    Size hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,
    REİS OPEL

Eskişehir Yolu Üzeri 7. Km Halk Bankası Genel Müdürlüğü önü No:100/A Söğütözü / ANKARA
    Telefon: 0312 287 00 50
    Fax: 0312 287 00 22

Veeeeee bugüne kadar "Otomatik verilen yanıt" haricinde hiçbir yanıt gelmemiştir.

__________________________________________________ _________________

Aracımın 2. yaşına 1 hafta kalması (Garanti süresi bitimine) dolayısı ile yıllık bakımı ve sigorta&kasko için 17.11.2012 tarihi saat 11:30 için aldığım randevu üzerine Reis otomotive gittim.

Ve hala "Müşteri Temsilcisi" bölümü aynı izbe yerde faaliyet göstermektedir.

Takdiri sizlere bırakıyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Cemil Nişankaya
İşleniyor...
X