Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yakıt hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Merhaba. Efsane yakıyor diye okuyunca herhalde 15 - 20 L falan yakıyor sandım. Aracın 10-12 L civarı yakması normal. Karşılaştırdığınız diğer turbo benzinli araçları merak ettim doğrusu.
    Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi

Yorum

1.6 Turbo sport tourer da kullandım. benzinli 1.4 T da kullandım. şimdi 1.4 T LPG kullanmaktayım. 2014-2015 te gelen fabrikasyon lpg li olanlardan. Gazı 3.4 tl ten alıyorum, 39 lt ile 500 km yol gidiyor. Benzini 6.6 dan alıyorum. gaz benzin uzun yol yaptım. İki depo fuldü dönülte ikiside bitti. 1450 km yol yaptım ve benzinlik aramadan eve geri döndüm Size tavsiyem bütçeye göre seçim yapmak. 1.4 alırsanız. 1.6 nın teknolojisinden ve konforundan uzak olacağınızı bilin. 1.6 alırsanız da, 1.4 ün ekonomisinden.... Tercihte hata yapıp, mutsuz olmayın (yazı imla kurallarına uymadı telefondan yazdım kusura bakmayın)
      Kazasız arızasız keyifli sürüşler

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İş yerinde benzinli focus kullanıyorum ve 9 a düştüğünü hiç görmedim ama efsane yakıyor diye konu açan bir focuscu var mıdır onuda bilmiyorum ☺️
        F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55 View Post
          İş yerinde benzinli focus kullanıyorum ve 9 a düştüğünü hiç görmedim ama efsane yakıyor diye konu açan bir focuscu var mıdır onuda bilmiyorum ☺️
          Patron sagolsun
          Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

10-12 lt yakması gayet normal. Daha önce kullandığınız araç ile insignia arasında dağlar kadar fark var. Malesef araçlarımız çok yakmıyor yakıt pahalı.

Yorum

İşleniyor...
            X