Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2018 grandland x 1.6 excellence

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Berkay44
    replied
    Hocam bende de 1.2t var. Bir sorum olacak. Bizim araba da 150 den sonra bir anda uğultu başlıyor hani 149 da ses yok 150 de bir anda geliyor. Hızı ve arabanın boyutlarını düşününce ses normal de sizin araba da böyle bir ayrım var mı

Leave a comment:

• insigniaboy
    replied
    Araciniz hayirli ugurlu olsun, foruma da hosgeldiniz. Kazasiz belasiz günlerde kullanmaniz temennisiyle. Aracinizin resimlerini de bekliyoruz

Leave a comment:

• cagri
    replied
    Hoşgeldiniz, güle güle kullanın, foto paylaşımlarını bekliyoruz

Leave a comment:

• Thehard
    replied
    Teşekkür ederim hoşbuldum. Yakın zamanda foto göndermeye çalışırım

Leave a comment:

• xsalty_06
    replied
    hoşgeldiniz. yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun.

Leave a comment:

• HaniBanaDemiş
    replied
    Hoş geldiniz. Yeni aracınız hayırlı olsun.

Leave a comment:

• oguzhanc64
    replied
    Hoşgeldiniz. Biz de 2018 Aralık'ın son haftası Ultimate paket grandland x alacaktık fakat 0 araç olmasına rağmen kapısında komple boya çıktığı için vazgeçtik. Seçiminiz güzel. Biz bu sebepten dolayı Nissan Xtrail aldık.

Leave a comment:

• Gökhan_55
    replied
    Hoş geldiniz. Paylaşım için teşekkürler biraz foto eklerseniz bakalım

Leave a comment:

• FacomX
    replied
    Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar.

Leave a comment:

• enestrakya
    replied
    Foruma hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun, araç haricinde sizi de tanısaydık iyiydi

Leave a comment:

• Thehard
    adlı üyemiz 2018 grandland x 1.6 excellence konusunu başlattı

2018 grandland x 1.6 excellence

Aracı alalı yaklaşık 3 hafta oldu. Cam tavan ve 19 inç cant opsiyonlu. 1900 km oldu. Genelde uzun yol olmak üzere Ortalama yakıt tüketimi 5.6 oldu. Yol sesi anlamında yalıtımını begendim. Rüzgar sesini ise 120-130 km civarında almaya başlıyor gibi. Yol tutuşu çok çok iyi insana güven veriyor. Oldukça dolu bir araç, konfor ve güvenlik anlamında ne ararsanız var. İlk otomatik aracım o yüzden vites geçişleri hususunda karşılaştırma yapamayacağım. Lastikleri standart dışı olmasına rağmen ben aracın yol ile etkileşimini genel itibariyle sessiz ve konforlu buldum. Arkadaşların sormak istedikleri varsa cevaplayabilirim...
İşleniyor...
X