Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel ADAM’ı Banttan İndirdi

Collapse
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Temizle
new posts

 • Opel ADAM’ı Banttan İndirdi

  Opel ADAM’ı Banttan İndirdi
  11.01.13


  Opel ADAM üretimine Eisenach fabrikasında başladı. Opel ADAM: Resmi prömiyerinden önce 16 bin adetin üzerinde sipariş aldı. 61 bin adetin üzerinde dış ve yaklaşık 82 bin iç kombinasyon olanağıyla kişiselleştirme şampiyonu. Toplam 190 milyon Avro’luk yatırım. Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacak. Kendi segmentinde Almanya'da üretilen tek otomobil Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik şunları ifade etti: "Bugün bir ADAM siparişi veren herkes, kendi otomobilinin aynısından bir tane daha görmeyeceğinden kesinlikle emin olabilir. Neredeyse her ADAM benzersiz olacak; burada oluşturmakta olduğumuz geniş yelpaze işte bu kadar kapsamlı. Opel’in milyonlarca Avro’luk model atılımı sürüyor. Bir sonraki yeni otomobil, Cascada convertible daha şimdiden tasarlanmaya başladı ve bu yılın ilk yarısında bayilerde olacak. Opel, 2012’den 2016’ya kadar pazara toplam 23 yeni araç ve 13 yeni motor sunacak’’.

  [img width=800]http://www.opelmedyaturkiye.com/assets/upload/asset/image_00006019_1_w3xyc26s6gcti.jpg[/img]

  Küçük bir otomobil için büyük bir mekan. Opel, Eisenach fabrikasında ADAM’ın resmi üretim başlangıcını kutladı. GM Başkan Yardımcısı ve GM Avrupa Başkanı Steve Girsky, “Bu, Eisenach ve tüm şirket için özel bir an. Opel ADAM cesur, yenilikçi ve çok yönlü oluşuyla, Opel’i yeni bir çağa taşıyan öncülük ruhunu taşıyor,” dedi.

  Yüksek atlama sporcusu Ariane Friedrich de bu gurura ortak olanlar arasındaydı: 2009 Avrupa Atletizm Salon Şampiyonu ve bir çok Almanya şampiyonluğunun sahibi olan Friedrich, Opel Teftiş Kurulu Başkanı Steve Grisky ile birlikte bir ADAM’ı montaj hattından indirme gururunu paylaştı; böylece en az kendi doğumgünü kadar özel bir gün yaşadı.

  Opel, esnek ve modern üretim tesislerine 190 milyon Avro yatırım yaptı

  ADAM’ın üretilmesindeki en önemli gereklilik, esnek olabilme kabiliyeti. Sonuçta, dünyada bu sınıfta, 61 bin üzerinde dış ve yaklaşık 82 bin iç kombinasyon sunabilen başka hiçbir otomobil yok.

  Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik şunları ifade etti: "Bugün bir ADAM siparişi veren herkes, kendi otomobilinin aynısından bir tane daha görmeyeceğinden kesinlikle emin olabilir. Neredeyse her ADAM benzersiz olacak; burada oluşturmakta olduğumuz geniş yelpaze işte bu kadar kapsamlı. Opel’in milyonlarca Avro’luk model atılımı sürüyor. Bir sonraki yeni otomobil, Cascada convertible daha şimdiden tasarlanmaya başladı ve bu yılın ilk yarısında bayilerde olacak. Opel, 2012’den 2016’ya kadar pazara toplam 23 yeni araç ve 13 yeni motor sunacak’’.

  Eisenach’ta Üretilmiş” otomobil, geçen sonbaharda Paris Motor Show’da tanıtılmasının ardından kamuoyunda büyük ilgi çekti. Almanya’daki Opel bayilerindeki resmi prömiyeri 19 Ocak ve Türkiye promiyeri Mart ayında yapılacak. Daha şimdiden tüm Avrupa’da 16.000’in üzerinde sipariş alındı.
  InsigniaTEAM

 • #2
  Ynt: Opel ADAM’ı Banttan İndirdi

  Bu kadar kombinasyonu neresine sığdırmışlar
  2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

  Yorum

  İşleniyor...
  X