Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Moderatör Görevlendirmesi: Mertk

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Moderatör Görevlendirmesi: Mertk

Yavaş yavaş büyümemizle birlikte yönetimi de büyütmemizin zamanı geliyor.
    Mert arkadaşımızı forum genelinde moderatörlük işi için uygun gördük, forumumuz için hayırlı olacağını düşünüyoruz.
    Yeni görevinde başarılar dilerim.
    InsigniaTEAM

Ynt: Moderatör Görevlendirmesi: Mertk

ooo mert hayırlı olsun bakalım artık ne zaman ıslatırız bilmiyorummmmm
    F30 Sport+

Yorum

Tebrikler Mert,
      İnşallah yetkinliğin Opel Insignia Club Türkiye için hayırlı ve uğrulu olur
      Bazı zamanlar özveri de gererkir bilirisin.
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Mert Çarpıcı tasarımlarınla siteyi çarpıcı hale getirmeni sabırsızlıkla bekliyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

mert hayırlı olsun.
          Hadi bakalım kolay gelsin
          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Hayırlı olsun bakalım
            [center]
            2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

ben de tebrik ederim

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Tebrikler Mert, bu güzel sitenin daha da iyi olacağını, daha çok katılımcı ile yürüyeceğini ve daha çok bilginin paylaşılacağını ve en önemlisi Türkiye'nin her yanından dostlarımızın artacağını umuyorum.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Basta Admınlerım Nurettin abi ve Çağrı diğer butun uyelere yorumları ıcın tesekkur ederım. Forumumuz ıcın elimden ne gelıyorsa maddı veya manevı olarak yardım etmeye hazırım. Herkeze iyigunler...

Yorum

Siteyle ilgili bir sorum olacak.
                    Ben kendi koyduğum resimleri ve bazı arkadaşların resimlerini ancak siteye ismimle giriş yaparsam görebiliyorum. Misafir olarak siteye girdiğimde kendi koyduğum resimleri ve bazı linkli küçük resimleri göremiyorum. Nedeni nedir acaba, resim yüklemede atladığım bir nokta mı var?

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Biz resim eklerken photobucket yada tinypic sitelerine yüklüyoruz, oranın linklerini mesajımıza ekliyoruz. o yüzden gözüküyor.
                      Ama abi sen fotoları bizim serverımıza yüklediğin için ve bu dosyalar bize ait gibi olduğundan yabancıların görememesi için ziyaretçilere kapalı oluyor.
                      fotoğrafları www.photobucket.com yada www.tinypic.com sitelerinden birisine yüklersen fotolar herzaman gözükür abi.
                      yada foruma giriş yaparken "sürekli bağlı kal" seçeneğini seçer ve internet tarayıcını kapatmadan önce çıkış yapmazsan siteye tekrar girdiğinde tekrar şifreni girmek zorunda kalmazsın, siteyi açar açmaz giriş yapmış olursun
                      InsigniaTEAM

Yorum

Sağol Çağrı, bilgilendirme için teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                        X