Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yönetime Sorulan sorulara cevaplar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yönetime Sorulan sorulara cevaplar

ooo bir akşam dışarıda kaldık site çoşmu

Video konusunda kirlilik olmasın diye yeni konu açtım

Sorular ve cevaplar şeklinde yazdım

----------------------------------------------------------------------
    İnsigniateam üyelerine yanlışım varsa beni düzeltsinler...

Evet sorulara cevap vereyim ama lütfen cevaplarımı polemiğe çevirmeyelim hepinizi çok seviyorum ve sayıyorum ama bazı bilinmeyen yönler varki bu tür konuşmalar olmuş biraz aydınlatayım bir ata sözümüz vardı onun gibi olmuş "Tavşan dağa küsmüs dağın haberi olmamış"

Bu mesajımada her zaman ki gibi kimseden cevap alamadım o zamanda anladım sadece üye yönetimindekilerin bu aracın tadına bakacağını...

Yazık çok yazık..

Yönetimden kimse o gün opc kullanmadı sadece bir gün önce hasbel kader aracı gördüğümüz için sadece kısa bir tur attık emre

Büyük Türkiye buluşması yapılması planlanırken özel günler elenirken bir anda biz bu planlanan tarihlerin arasına bu buluşmayı yapacaz diyerek konu acıldı bana soruldu mu büyük Türkiye buluşması isteyenler 5 haziranda etkinliğe heveslenenlere soruldu mu hayırr!!!

Burda işi bozan opc oldu haziran ayında Opc tanıtımını opel yapacaktı hatta bizim yaptığımız hafta olacaktı ama zaman haziran ayına alınınca bizlerde opc tanımak ve tanıtmak için böyle bir karar aldık sonuçta her gün opc testi ayarlanmıyor diğer bir tarafta büyük buluşma diye tanımladığımız platformu her zaman yapabiliriz hal böyleyken bile sağ olsunlar Şehir dışından gelen arkadaşlarımız oldu

Özellikle bu konu acıldığında herkesin ortak bi paydada toplandığında herkes o paydadan nemalanamayacaksa buluşmanın anlamı nedir dedim,
    Ortada bi pasta varsa o pastanın herkes az da olsa tadına bakamayacaksa o pasta ne masyaa konur nede konulduğu zaman herkese dağıtılmayacaksa bi kaç kişinin tadına bakması çok yanlıştır,

Pasta olarak Opc ise opc nin ne şartlarla ne zorluklarla alındığını bilmediğiniz için bu yorumu yapıyorsunuz biz her şeye rağmen planın dışına çıkıp özellikle şehir dışından gelen arkadaşları bindirme gayretinde iken araca binen arkadaşların aracı yarım debriyaj zorlamasından dolayı balata yaktı ve bunun masrafı kimseden alınmadı mertin sorununa da cevab olur. biz pastayı her zaman hep beraber yedik hiç bir zaman kimseyi dışlamadık .

Ortaya insanların faydalanamayacağı birbirinden uzak kalacağı bir etkinliğe 2-3 bin lira maliyetli bi buluşma yapılacağına 15 masa 40 koltuklu bi cafe tutar herkesi dip dibe sokar sohbet muhabbet ettirim daha iyidir...

2-3 binlira sadece yemek parası tuttu Hava alanını kiralana ve pist olarak kullanılması için 5000$ fotoğraf çekilmesi için 1500-2000 tl özel eğitmen için verilen paralar yapılan reklam afişler vs.. ile bilikte yaklaşık 20000 tl değerinde bir etkinlik oldu bu tür başarılı ve güzel bir etkinlikten sonra senin böyle konuşman komik oluyor

Ben aracımı değiştirdiğim zaman yada arabamı sattığım zaman arabam yok arabam olmadığı için bunun ezikliğini hissedeceksem o etkinlikte ikinci planda kalacaksam sitemizdeki yönetici gurubundan bir üyeyle aynı konumda olmayacaksam burda ki üyeliğiminde bi anlamı yok..

Kişilerin araçlarını sattıkları için kimseyi dışlamadık aksine bağrımıza daha çok bastık dikkat ettiyseniz vw rocco vardı bu arkadaşımız insigniasını satmasına rağmen hala bizimle beraber ve can ciğeriz yönetici grubunda bir üyenin diğer üyelerden farkı sadece ünvanıdır

Ben bu siteye ilk üye olduğumdan bu yana sürekli evden,işten cepten bir an bile kaçırmadan takip ediyorum/ediyordum taki bugüne kadar.Takip ederken gördüklerim ve okuduklarım karşısında hep sessiz kaldım olur böyle şeyler deyip sineye çektim.Ama görüyorumki 2 yönetici haricinde kullanıcıların sözü geçmez oldu.Kardeşim Emre başta olmak üzere Ufuk ve Utku abilerimin yazdıkları konularla ilgili olarak noktası virgülüne kadar katılıyor,canı gönülden destekliyorum.Saygılar.....

Ben hala anlayamıyorum nuri ne demek istiyorsun Lokal organizasyonları tamamen üyelerimiz karar veriyor hatırlarsan bir Ankara buluşması düzenlendi tamamen sizlerin fikirleri ve özverileri vardı bizler ise böyle güzel bir günde sizleri yalnız bırakmamak için istanbuldan geldik fenamı oldu ? yönetim diye ifade ettiğiniz bizler ise geneli bütün üyeleri ilgilendiren konularda devreye giriyoruz site kurulduğu günden beri bizler burdayız ve bu tür genel kararlarda hakkımızın olduğunu düşünüyorum

Yine tekrarlıyorum ortada bi pasta varsa ya herkese ikram edersin yada oturup sende yemessin etkinlik pastasınada gidip bir gün önceden kendin tadına bakmassın....

Bu laflar çok ağır yukarıda cevap vermiştim

keşke organizasyonda opc kimse binmicek yada katılımcıların hepsi binecek ne hevesle geldik opc binemeden geri döndük çok canım sıkıldı soranlara binmedik deyince ne yapmaya gittin diyorlar ne arabayı tanıttılar ne iki resim cekindik arabanın yanında bir tane bile resmim yok bundan sonra opc benim için bitti yaşasın kendi arabam yaşasın insignia dostlugumuz

...
    hiç bu kadar ezilmemiştim arabasız olarak buluşmaya gitmekten birde buluşma sayfasında ARABASIZ diye yazılmaktanda ayrıca müzdaribim

Ufuk hocam ne yapmaya gittin diyenlere arkadaşlarımı görmeye gittim diyeceksin araba sabahtan akşama kadar oradaydı nasıl bir resim çekilmeyi bekledin anlamadım

Araçsız yazmamızın amacı kaç kişi aracıyla gelyor kaç kişi gelmiyor şeklinde ve bu arkadaşları nasıl karşılarız ne yaparız unutmamak için yazıldı eğer yalnış algıladıysan kusura bakma Arabalı arabasız ifadesini olmasını ben istemiştim.

Tranzon61 hocam gerçekci yorumun için teşekkürler

Lütfen arkadaşlar samimi ve dürüst olalım bir sıkıntınız varsa hepinizde telefonum var size bir telefon kadar yakınım hepiniz direkt olarak pm den mesaj atabilirsiniz sizlerden ricam sıkıntılarınız bizlerle direkt paylaşmanız.

hepinizi çok seviyorum mesajlarım sorularınıza cevaptır anlaşılmayan yerler varsa lütfen direkt görüşelim mesajlarınızı doğru yorumlayan olur yanlış yorumlayan olur sonra sonu gelmeyen polemikler başlar

Fatih Badur.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: Yönetime Sorulan sorulara cevaplar

Ben bu mesaja öyle güzel bi cevap hazırlayacam ki bütün polemikleri ortadan kaldıracak Fatih abi hiçç merak etme sorular sadece bunlar değildi Tavşan dağa küsmüş sürüden ayrılanı kurt kapar
    bi koyun olduk bi tavşan biz bozacılar ve şıracılar...az zaman sonra verecem cevabını bu konunun

Yorum

Bindik bir alemete . gidiyoruz kıyamete ..
      OPC sen neymişsin be... !!!!!!
      Bu arada bende sürmedim şu zımbırtıyı yaw..
      Bir tanıdığımdan öğrendiğim bir şey vardı..; En güzel ..........(burada konusu araba olduğu için söylüyorum .)..araba benim arabam. çünkü BENİM
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

Allah razı olsun Sufyan abi senin makinayı test ettik istanbul trafiğinde .....

Teşekkürler abi böyle bir fırsatı bana yarattığın için
        2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
        2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Bi derleme yapıp Anıtkabir buluşmasından sonra sizlerle paylaşacağım o zaman kadar bişey demek istemiyorum çok güzel bi organizasyona hazırlık aşamasında iken sevgili insigniateam üyelerini bu konu ile ilgili meşgul etmemek kanaatindeyim,
          Teşekkür ederim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
            Bi derleme yapıp Anıtkabir buluşmasından sonra sizlerle paylaşacağım o zaman kadar bişey demek istemiyorum çok güzel bi organizasyona hazırlık aşamasında iken sevgili insigniateam üyelerini bu konu ile ilgili meşgul etmemek kanaatindeyim,
            Teşekkür ederim...

+100
            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Dünyada ölümden baskası yalan ufak seyler bunlar kafanızı takmaya değmez arkadaslar
              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Anlaşılmayacak birşey yok Fatih abi.Kimse koyun değil kuzu değil kurt değil....

Yorum

Ömür sen doktorsun bir çok vaka ile karşılaşmışsındır. Tecrubelerinden faydalanmamız gerekiyor. Katılıyorum.
                  Tum arkadaşların burada yazmadan evvel Forum kuralları linkine girmelerini rica ederim.
                  Burada ziyaretçi değilde üye olmayı seçenler bu kuralları kabul etmiş durumdadır.
                  Linki paylaşıyorum.
                  http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=3.0
                  Özellikle 8. 11. 13. 22. 35. maddeler dikkat çekici.
                  Sonra tüm dünyanın önünde rezil olmayalım. Bu işin yarını da var. Sonra Abi'lerimizin kardeşlerimizin gözlerine bakabiliyor olmalıyız. Küs küs durmak yakışık gelmez.
                  Saygılar.
                  Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Nurettin bey siz düşürken mi diyeyim yada düşünmeden mi yazıyorsunuz orasını tam kestiremiyorum ama ne dünyasının önünde rezil olmaktan bahsediyorsunuz onu kestiremedim?Ne yani '' böyle yapmayın bak sonra pişman olursunuz mu? '' diyorsunuz?Bırakın bu tip yapmacık şeyleri lütfen kimse ne koyun ne kuzu nede kurt Saygılar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                      Nurettin bey siz düşürken mi diyeyim yada düşünmeden mi yazıyorsunuz orasını tam kestiremiyorum ama ne dünyasının önünde rezil olmaktan bahsediyorsunuz onu kestiremedim?Ne yani '' böyle yapmayın bak sonra pişman olursunuz mu? '' diyorsunuz?Bırakın bu tip yapmacık şeyleri lütfen kimse ne koyun ne kuzu nede kurt Saygılar
                      nuri kardeşim ikili dialoglardan kaçınalım gerek yok şu vakitten sonra,zaten herkesin düşüncesi ne demek istediği neyi savunduğu belli.
                      Saygı sevgiyi biz daha yeni öğrenmedik sevgi yoksa bazı nedenlerden ötürü saygı bakidir kimsenin kırılacağı güceneceği bi ortama sokmadan fikirlerimizi düşüncelerimizi neden sorusunun cevabını vermeye çalışacaz sadece üstüne eklemelere gerek yok bu sitede birbirini bildik tanıdık çok insan var kimseye bişey anlatmasanda bişey söylemesende ne olup ne bittiğini bilirler....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin
                        Ömür sen doktorsun bir çok vaka ile karşılaşmışsındır. Tecrubelerinden faydalanmamız gerekiyor. Katılıyorum.
                        Tum arkadaşların burada yazmadan evvel Forum kuralları linkine girmelerini rica ederim.
                        Burada ziyaretçi değilde üye olmayı seçenler bu kuralları kabul etmiş durumdadır.
                        Linki paylaşıyorum.
                        http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=3.0
                        Özellikle 8. 11. 13. 22. 35. maddeler dikkat çekici.
                        Sonra tüm dünyanın önünde rezil olmayalım. Bu işin yarını da var. Sonra Abi'lerimizin kardeşlerimizin gözlerine bakabiliyor olmalıyız. Küs küs durmak yakışık gelmez.
                        Saygılar.
                        Bence kuralları benim yazacakalrımdan sonra okusun herkes Nurettin abi daha ben gerekcelerimi yazmadım,
                        ikincisi Madem bir aileyiz madem hepimizin hakları var bu konu neden bu hale geldi bütün kardeşlerimin bilmeye hakkıda var,
                        yineliyorum Anıtkabir etkinliğine kadar bu konuyu kapatalım ben o zaman gerekcemi yazarım arkadaşlarımda kardeşlerimde okur NEDEN böyle oldu diye sonrada ben gidince okumak isteyenler okur forum kurallarını...
                        Kimseye hakaret kimseye küfür kimsenin şahsına karalama iftira söz konusu olmadığı sürece eleştirilere ve bu site alalade bir site bile olsa bu sitenin üyeleri hiç bir rezilliğe ortak olmaz çoğunu hatta hemen hemen hepsini tanıdım siz kaçını tanıyormusunuz ?
                        fikirlere açık olduğumuz bir forum görüntüsü ile tüm dünyanın karşısında rezil olmadan duralım yada benden sonra dur(un)!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                          Allah razı olsun Sufyan abi senin makinayı test ettik istanbul trafiğinde .....

Teşekkürler abi böyle bir fırsatı bana yarattığın için
                          Rica ederim ne demek .. her zaman Ufuk kardeşim her zaman
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

Yazılanları okuyunca inanın çok üzüldüm. Herkesin gıpta ettiği bir forum ve topluluğuz inanın buna. Lütfen bence de bu işi daha fazla uzatmayalım. Elbette eleştiriler, anlaşmazlıklar olur, hatta bunların dozu da fazla kaçabilir ama lütfen o noktada kalsın. Darılma gücenme devri değil bu günler...
                            Saygı ve sevgiyle...
                            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                              Yazılanları okuyunca inanın çok üzüldüm. Herkesin gıpta ettiği bir forum ve topluluğuz inanın buna. Lütfen bence de bu işi daha fazla uzatmayalım. Elbette eleştiriler, anlaşmazlıklar olur, hatta bunların dozu da fazla kaçabilir ama lütfen o noktada kalsın. Darılma gücenme devri değil bu günler...
                              Saygı ve sevgiyle...
                              üzülmek ne kelime... Olan biteni buradan okuyunca her şey bu opc organizasyonunun başının altından çıkmış gibi görünüyor, yani debriyajı kaçık bir opc ortalığı karıştırmış gibi ama olaylar uzaktan görüldüğü gibi olmaz . Emrenin yazacaklarını merak ediyorum, daha doğrusu bu anlaşmazlığın esas sebebini merak ediyorum, çünkü emre forumdan çıkmaya karar verdiğini söylüyor..

Son konuşmalar forumu muhabbet ortamından çok şirket ortamına çevirmiş.Hani her türlü sosyal platformda olumsuzluklar yaşanması doğaldır, ama bizim forumumuzda bu olumsuzluklardan en büyüğü, kimin hangi markayı daha güzel bulup bulmadığı,dizel mi benzinli mi, stock mu modifiyeli mi tarzı atışmalardan daha büyük olmamalıydı.

Emek harcanıp düzenlenmiş herhangi bir etkinlik sonrası memnuniyetler yada olası eksiklikler elbetteki belirtilebilir, ama bu eleştiriler o gün o etkinlikte bir arada bulunmanın önüne geçmemeli diye düşünüyorum.
                              Bir takım kurallar düzenlemeler her ne kadar gerekliyse de, unutulmamalı ki burası eğlence- tanışma amaçlı bir platform. Anlaşmazlığa düşüldüğü vakit bir avukat yada hakim edasıyla karşımızdakine "forum kanunlarından" söz etmek, görünüşte mantıklı görünse bile şekil olarak pek şık değil, onun yerine birbirimizi alttan almak, yanlışımız varsa bile hoşgörü ile doğruyu göstermek,empati yapmak daha çok işe yarar. Her ne kadar kurallar koyulsada, üyeler forum ortamından haz almıyorsa kuralların da bir anlamı olmaz...

Bütün bunları anlaşmazlığın muhataplarını dinledikten sonra yazmak en mantıklısıydı aslında, ama görünen o ki öyle bir fırsatım olmayacak.

Her ne kadar gerekçesini bilmesemde, Emre'nin gitmemesi taraftarı olduğumu, daha doğrusu hiç bir üyenin forumdan ayrılmasını istemediğimi de belirteyim.

Neyse bilip bilmeden daha çok konuşmayayım ben, haydi sağlıcakla kalın..

2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
                              X