Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğum günün kutlu olsun Ercan ‎ercan çalış ‎(42)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Doğum günün kutlu olsun Ercan ‎ercan çalış ‎(42)

Sevgili Kardeşim Ercan,

Allahım sevdiklerinle ve bizler ile sağlıklı mutlu huzurlu yaşlar nasip eylesin.

Allahım sana ülkenin en güzel yerlerinden biri olan datça da huzurlu yaşamayı nasip eylemiş ne mutlu sana

Doğum günün kutlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ercan Abim, Beyim Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice sağlıklı mutlu yıllar...

Yorum

Ercan abi doğum günün kutlu olsun sevdiklerin ile beraber nice sağlıklı yıllara.
      Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Dogum gunun kutlu olsun Ercan bey.
        Nice sağlıklı yıllara inşallah
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Ercan abi, Allah sevdiklerinle huzurlu bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsunclapclap

*Ben de bir fotoğraf ekleyecektim oklavalı falan ama eski defterleri açmayım ihihi
          InsigniaTEAM

Yorum

Doğumgünün kutlu olsun abi nice sağlıklı huzurlu mutlu senelere inşaallah

Yorum

Ercan Bey Kardeşim,doğum gününüz kutlu olsun.
              Sağlık ve mutlulukla nice yeni yaşlara

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                Ercan abi, Allah sevdiklerinle huzurlu bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsunclapclap

*Ben de bir fotoğraf ekleyecektim oklavalı falan ama eski defterleri açmayım ihihi
                Sende başka fotolarda vardır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok sağolun çağrı oklavalı falan boşver böyle iyi

Yorum

Doğum günün kutlu olsun Ercan abi, nice mutlu huzurlu yıllar dilerim

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                    X