Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Haftasonu Amarok ile Şile gezimiz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Haftasonu Amarok ile Şile gezimiz

Pazar günü Amarok grubunun düzenlediği Şile gezisinde Ahmet abinin arabayla Kadir, Sedat abi, ben ve Ahmet abi gezmeye gittik.
    Amarok'un arazi kabiliyetini daha önce deneyimlediğimizden dolayı biz pek sağa sola girip çıkmadıkhaha

Sabah toplanma, alışveriş, yolu uzatıp araziye girme, kalanları kurtarma felan derken epey zaman aldı, 3'e doğru mangalı yaktık.
    Kadir'in eline sağlık, iyice yedik içtik, sohbet muhabbet derken akşama doğru evlere döndük.

Fotolar da belki buluşmalar konusunda tıkandığımız şu dönemlerde sizleri tekrar gaza getirir belki ihihi

InsigniaTEAM

InsigniaTEAM

Yorum

InsigniaTEAM

Yorum

Fotograflar icin tesekkurler
        insigniateam organizasyonlarinin yerini tutmasada guzeldi
        yarim saatlik yolu ortalama dört saatte gittik 50 km de 5 kez mola verdik haha Ben bu kadar mola veren bir grup gormedim neyse varir varmaz mangalin basina gectim ve millet salatasini daha yapamamisken biz yedik ictik cay faslina gectik ihihi insigniateam olarak her zaman ki gibi yine hizliydik
        doga vs cok guzeldi bizim araclar oraya inebilse gidilebilir hos yer kafa dinlemeye birebir
        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Evet amaroklarla ve Adamlarla keyifli güzel bir haftasonu geçirdik. Yedik içtik fazla çamura bulanmadan gazladık geldik. Güzel fotolar için Çağrı kardeşime teşekkürler, ayrıca en hızlı şekilde karnimızi doyuran Kadirim sende sağol varol.

Hernekadar Amarok organizasyonu olsada, siz İnsigniateamli dostlarımla birlikte olmayı, birlikte vakit geçirmeyi çok seviyorum. İnşallah İnsigniateamlede böyle doğa gezileri ve piknik organizasyonlari yapariz. Şehrin gürultüsunden uzak kafa dinleyebileceğimiz güzel haftasonlari geçiririz.
          *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Vayy beee
            Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Çok güzel görünüyor. iyi eğlenmişsiniz
              2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

clapclapclapclapclapclap

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                X