Duyuru

Collapse
No announcement yet.

400 km 400 TL ama hakediyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 400 km 400 TL ama hakediyor

Heran insigniadan soğuyabilirsiniz gerçekten süper araç
    Dayımınoğlunun aracı geçen sene almıştı motorunda problem çıktı fabrika yeni araç verdi 2 turladık keyfin dibi diyorum başkada bişey demiyorum motor sesi eksoz sesi muhteşem

https://youtu.be/ACNU8ezSe10

Keyifli seyirler..Bu arada çok online olmaya başladım k.bakmayın

Ynt: 400 km 400 TL ama hakediyor

Yıılık 22700tl bandrolünü dert etmeyen benzini hiç dert etmez zaten ihihi
    Güzel alet

Yorum

Beta Tea'nin sahipleri ciddi manada o kdr bandrolü varmı ya

Yorum

Birkaç ay önce müşterinin bu aracın dizel versiyonuna bindim ama kalite bana o paraları haketmeyecek kadar düşük geldi. kaba saba bir araç kapı kapanma sesi, süspansiyon vs. Audi Q7 çok çok daha kaliteli bence.
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Yine eklemek istedim o hıza o kısa sürede yokuş yukarı çıkıyo dönüşte aynı mesafe 200 yaptı ama tekrar basmayacağını düşündüm videoyu kapattım

Yorum

Abi hani burda diğer araçları kötülemek için değilde gerçekten şahsi fikrim olarak jip denince bu işin erbabı mucidi range dir diye düşünüyorum ha bide zamanında x6 ağır basıyodu..audi güzel bi araç lakin 3.0 tdi nin bi crwden aham şaham bi farkı yok yeni kasa çıkardılarmı bilmiyorum ama eskisi dayımda vardı 12 yılında dip gaz 200-205 bi jetta bile tokat manyağı yapar..yemişim öyle aracın konforunuda güzelliğinide..bence görüntüden başka bişey değil

Yorum

Range'in tasarımı çok güzel ama işçilik kalitesi kötü. Benim için çok önemlidir tasarım ama o paraları vermezdim yine de range rover'a. Abimde bu aracın bir önceki kasanın v8 dizel'i vardı. O da şunu söylüyordu o kadar arabam oldu en güzeli, kalitelisi audi a8'di diye.
              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Şarkı da iyiymiş "...mütevazi olmak lazım..."

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş
                  Şarkı da iyiymiş "...mütevazi olmak lazım..."
                  Hahaha haklısın abi

Yorum

Jeep dendimi nedense Volvo XC90 dan başkası aklıma gelmiyor. Özellikle Range Rover Jeepleri iç kalite olarak hiç hoşuma gitmiyor dışı iyi tabi. Sürüç zevki olarak da bence bir Volvo olamazlar.
                    İnsignia 1.6T Cosmo Metro Mavi DVD800

Yorum

İşleniyor...
                    X