Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia AFL Bi-Xenon Farlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia AFL Bi-Xenon Farlar

http://www.youtube.com/watch?v=Ops1vDNBMaM

kapı kilitleri açıldığında yada araç çalıştırıldığında sağ-sol, yukarı-aşağı test hareketleri yapan AFL Bi-Xenon far teknolojisinin ufak bir videosu
    InsigniaTEAM

Ynt: Insignia AFL Bi-Xenon Farlar

bu farlar edition a da takılabilirmi acaba?

Yorum

şimdilik biraz zor gözüküyor, ama zamanla AFL farların programları ilgili kişiler tarafından elegeçirilir, zamanla oynama yaparlar, Edition'a uyarlarlar, belirli bir ücret karşılığında da size satarlar
      herşey programdan ibaret.
      InsigniaTEAM

Yorum

akşamları ilk çalıştırdığımda yada kapıları açtığımda her defasında bakıyorum farların hareketine .gerçekten çok hoş oluyor

Yorum

benım aracda ıceriden far yukseklık ayarı yok aracın hızına gore sıstem kendısı ayarlama yapıyor buda yuksek hızlarda karsıdan gelen vatandasların gozunu etkılıyor tabıkı bu durumda kendısı de uzunları yakıp gelıyor hem karsımdakılaerın hemde kendım etkılenıyorum bu durumdan servıse her gıdısımde bu konuyu ısrarla soylememe ragmen hıcbırsey yapamayacaklarını soyluyorlar farların normal oldugunu soyluyorlar kısa farlar normal aracların uzun farı kadar mesafeyı aydınlatıyor
          sızlerde yolda gece yolculuk yaparken suruculer tarafından uyarılıyormusunuz onden gıden araclar dortlu yakıyor karsıdan gelenler uzun yakıp gelıyor gece yolculugu yapmaktan hem utanır hemde cekınır oldum
          2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

hızına göre ayarlıyorya abi, o anki hızına göre uzunları yakmasa bile kısalara göre biraz daha uzağı aydınlatmaya geçmiştir, o yüzden de ileriyi gösterebilir.
            araç duruken kaç metreyi gösterdiğine bakmak lazım, normal durumda doğru gösterip uzunlara geçince farklı mesafe gösteremez bence, çünkü bildiğin gibi uzunlar-kısalar bir mercek üzerinden aydınlatıyor.

hiçbirşey yapamayacaklarını belirten servis, farların ayarı olduğunu bilmiyormuymuş? inceleyip gerekirse ayar yapmaları lazım, daha önce de far ayarı yaptıran olmuştu, AFL'ninde ayarı var.
            InsigniaTEAM

Yorum

corum servısıne de gostereyım barı bır ara

Yorum

değişen birşey olacağını sanmıyorum haha
                geldiğinde haber verirsen görüşebiliriz abi
                InsigniaTEAM

Yorum

en çok sevdiğim özelliklerinden ve olmazsa olmazım AFL dir..
                  bir de uzun far asistanı

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

cagrı sen gebze de degılmıydın :/

Yorum

şuan Gebze'deyimde yarın geri dönüyorum
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
                        benım aracda ıceriden far yukseklık ayarı yok aracın hızına gore sıstem kendısı ayarlama yapıyor buda yuksek hızlarda karsıdan gelen vatandasların gozunu etkılıyor tabıkı bu durumda kendısı de uzunları yakıp gelıyor hem karsımdakılaerın hemde kendım etkılenıyorum bu durumdan servıse her gıdısımde bu konuyu ısrarla soylememe ragmen hıcbırsey yapamayacaklarını soyluyorlar farların normal oldugunu soyluyorlar kısa farlar normal aracların uzun farı kadar mesafeyı aydınlatıyor
                        sızlerde yolda gece yolculuk yaparken suruculer tarafından uyarılıyormusunuz onden gıden araclar dortlu yakıyor karsıdan gelenler uzun yakıp gelıyor gece yolculugu yapmaktan hem utanır hemde cekınır oldum
                        Ayarı var farın üstünde şu L anahtarları varya onu sokup aşağı yukarı indirebiliyorlar siz söyleyin yaparlar.
                        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                        2.0 CDTI
                        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

alyan anahtarla aşağıya alıyorlar.. dert bitiyor
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

alyanla oluyorsa ben yaparım servıse işmi ogretecegım bu saatten sonra

Yorum

Evet aracı aldığım hafta ben de aynı sorunu farketmiştim. Tüm araçlar selektör yapıyolardı kısa farlar olmasına rağmen. Uzun yolda gözlerim mahvoluyodu. Hatta bi tanesi dönüp peşime takıldı ama yakalayamadı. Epey akraba sayım artmıştır sanıyorum Servise ilk gittiğimde bana normal olduğunu söylediler. (Ankarada). Ancak ISparta servisine gittiğimde : Abi iyi binmişsin bu farlarla falan dediler. İyi bi ayar yaptılar. Ben de 1.5 ay sonra ilk kez AFL farın tadını çıkarabildim.
                              Bence servise ısrarcı olun. Hatta servise gitmeyin bi ustaya gidin far ayarı yapan. Kesinlikle işe yarayacaktır. Opel servisleri ukalalıktan başka bişey yapmıyo benim gözümde. Hatta şey demişlerdi. Abi farlar yeni ya olur o kadar bikaç yıl sonra normale döner falan. 2 yıl öyle binecektik onlara kalsa yani...
                              Saygıalr...
                              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
                              X